Deante - Seria Lucerna

(0 produktów)
i

Deante to marka, która swoje produkty tworzy we współpracy z utalentowanymi projektantami, dzięki czemu perfekcyjnie trafiają one w gusta i upodobania klientów. Od prawie 30 lat eksportuje swoje produkty do blisko 50 krajów na całym świecie, gdzie spotykają się z wielkim uznaniem. Lucerna to kolekcja dwuuchwytowej armatury łazienkowej i kuchennej, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Sprawdź propozycje, jakie dostępne są w sklepie 123lazienka.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Deante Lucerna

Lucerna - bezawaryjna armatura łazienkowa i kuchenna

Wysokiej klasy komponenty wchodzące w skład armatury łazienkowej zapewniają jej bezawaryjne długoletnie działanie. Modele wchodzące w skład serii Lucerna wyposażone zostały w głowicę o kącie obrotu 90° oraz zaliczają się do I grupy akustycznej, charakteryzującej się cichą pracą podczas eksploatacji baterii, co bezpośrednio wpływa na komfort codziennego użytkowania. Generowany hałas nie przekracza 20 dB. Dwuuchwytowa armatura charakteryzuje się także dobrą klasą przepływu w zależności od modelu - 15-19,8 lub 19,8-25,2 l/min.

Dodatkowo modele wyposażone zostały w Aerator Deante, który pozwala na znaczną oszczędność w budżecie domowym. Cały proces polega na napowietrzaniu wody, która generuje stałe ciśnienie, a sam strumień staje się miękki i jednostajny. Ten niewielki element pozwoli na zaoszczędzenie cennych litrów wody i redukcję jej zużycia nawet do 60%. Co więcej, wszystkie wyroby należące do kolekcji Deante Lucerna są łatwe w utrzymaniu czystości. Bez problemu pozbędziesz się zabrudzeń i drobnoustrojów. Do pielęgnacji chromowanych powierzchni zaleca się stosowanie specjalistycznych środków. Pozwoli to na uniknięcie uszkodzeń i przebarwień. Baterie wystarczy przetrzeć ściereczką nasączoną preparatem o lekko zasadowym odczynie, a następnie obficie spłukać wodą. Na produkty z serii Lucerna producent udziela 7-letniej gwarancji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy do zakupów.

Deante Lucerna - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie wiesz, w jakim stylu urządzić łazienkę? Szukasz inspiracji i wskazówek, co jest modne? Podpowiadamy, jak stylowo zaaranżować domową łazienkę tak, aby stała się nie tylko funkcjonalnym, ale i atrakcyjnym pomieszczeniem. Przedstawiamy kolory, akcesoria i najważniejsze cechy różnych trendów, wśród których na pewno znajdziesz swój ulubiony.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jak zmieścić kabinę prysznicową i wannę w małej łazience? Czy można mieć te dwa rozwiązania w jednym? Jak wygląda nowoczesna kabina prysznicowa? O tym i o kilku interesujących rozwiązaniach do nowoczesnych łazienek, a także o oszczędnościach i ekonomicznym zużyciu wody, przeczytasz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli właśnie szukasz sprawdzonej ekipy remontowej i planujesz zmiany w swojej łazience, przeczytaj, jak w najlepszy sposób przygotować się na ten trudny czas. Remont to wielkie wyzwanie dla całej rodziny, a my podpowiadamy, jak możliwie bezstresowo i efektywnie przeprowadzić metamorfozę łazienki.