Deante - Seria Mimoza

(0 produktów)
i

Deante to polska firma z siedzibą w Łodzi, która od ponad 30 lat zaopatruje domy i mieszkania w elementy wyposażenia takich wnętrz, jak łazienka oraz kuchnia. W swoim asortymencie marka ta posiada bogatą ofertę akcesoriów łazienkowych. Znajdziesz je również w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród akcesorii marki Deante dostępnych w naszym sklepie szczególnym uznaniem cieszy się zestaw prysznicowy z serii Mimoza, który stanie się nieodzownym elementem każdej nowoczesnej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Deante Mimoza

Funkcjonalna deszczownica z baterią mieszaczową z serii Mimoza

W skład seria Mimoza od renomowanej marki Deante wchodzi jeden system prysznicowy z baterią mieszaczową. System ten składa się z deszczownicy, chromowanej głowicy oraz regulowanego drążka, dzięki któremu możesz zmienić jego wysokość nawet o 20cm. Warto pamiętać o tym, że decyzję na jakiej wysokości ma być zamontowana deszczownica należy podjąć przed jej montażem. W zestawie znajduje się również klasyczna słuchawka prysznicowa, która jest idealnym rozwiązaniem, gdy musisz wziąć szybką kąpiel. Natynkowy zestaw Mimoza został wyposażony w jednouchwytową baterię mieszaczową. Całość została wykonana przy użyciu takich materiałów, jak mosiądz oraz tworzywa sztuczne. Dzięki takiemu połączeniu gwarantujemy, że system prysznicowy będzie służył w Twojej łazience długie lata. Całość zestawu posiada chromowane wykończenie, które chroni je przed różnymi czynnikami szkodliwymi, wynikającymi z częstego kontaktu z wodą. Dodatkową zaletą chromowanego wykończenia jest łatwe utrzymanie go w czystości. Oryginalny design oraz dbałość o najdrobniejsze detale w zestawie prysznicowym Mimoza marki Deante tworzy z niego produkt bardzo elegancki i luksusowy. W naszym sklpie internetowym 123lazienka.pl zakupisz go w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej!

Deante Mimoza - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz wiedzieć, jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby zachować jej funkcjonalność? Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Wszystkiego dowiesz się z naszego bloga, gdzie poruszamy temat projektowania pomieszczeń, takich jak łazienki. Zdobyta wiedza pozwoli Ci na wykonanie tego zadania w sposób skuteczny!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jednak, co wybrać, aby spełniło oczekiwania domowników? Od dawna klienci spierają się na temat tych dwóch elementów wyposażenia łazienki. Na naszym blogu również poruszamy ten temat, dlatego zapraszamy do lektury!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu łazienki, nie jest to takie straszne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy przemyśleć kilka spraw, a następnie odpowiednio zaprojektować łazienkę. Należy robić wszystko, aby podczas remontu nie zaskoczyła nas żadna sytuacja. Jeśli nie wiesz, jak tego dokonać, wybierz nasz blog, dowiesz się z niego wielu ciekawych informacji.