Filtruj (1 product)

Cena

240,00 zł - 270,00 zł

Deante - Seria Pero

(1 produkt)
i

Wytrzymała bateria kuchenna Deante Pero ułatwi Ci pracę dzięki wyjmowanej wylewce, osadzonej na wężu. Bateria wykonana ze stali szlachetnej w eleganckim kolorze chrom posiada ceramiczną głowicę i świetnie odnajdzie się w wystroju każdej kuchni. W kontakcie z żywnością pozostaje neutralna, a na plamy i wysokie temperatury jest wysoce odporna.

Więcej informacji o Deante Pero

Jaka powinna być idealna bateria zlewozmywakowa? Przede wszystkim funkcjonalna, pozwalająca na wykonywanie swobodnie wszystkich niezbędnych czynności w kuchni, a także elegancka i stylowa, dopasowująca się do panującego wystroju wnętrza. Takie właśnie są baterie zlewozmywakowe z naszej oferty, prezentowane w tej kategorii, pochodzące z kolekcji polskiego producenta Deante Pero . Ich kształty to połączenie dwóch brył, okręgu oraz prostokąta, które idealnie ze sobą współgra jednocześnie kontrastując i intrygując, przez co przyciągają uwagę i zdobią kuchnię.

Kolekcja Deante Pero to modele wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, o połyskującej chromowanej powierzchni, która doskonale wpasowuje się we wszelkiego rodzaju wystroje wnętrz. Jak także ułatwia utrzymywanie jej w należytej czystości, która jest niezwykle ważną kwestią w takich pomieszczeniach jak kuchnia. Wygodny uchwyt do otwierania i zamykania dopływu wody pozwala na operowanie nim za pomocą nawet jednego palca, wpływając na wygodę użytkowania tych modeli.

Zainwestuj w wygodę, montując w swojej kuchni baterię zlewozmywakową z wyciąganą wylewką z kolekcji Deante Pero

Prezentowane w tej kategorii baterie, oprócz swojego stylowego designu posiadają jeszcze jedną zaletę, jaką jest wyciągana wylewka. Dzięki niej mycie warzyw i owoców, a także zmywanie naczyń staje się o wiele wygodniejsze. Dodatkowo umożliwia ona napełnianie garnków woda, bez konieczności wstawiania ich do zlewu, a także podlewanie kwiatów. Tego rodzaju mobilne rozwiązanie w formie wyciąganego giętkiego węża z korpusu baterii, wpływa znacznie na wygodę użytkowania baterii.

Ponadto baterie z kolekcji Deante Pero zostały wyposażone w ceramiczną głowicę, zapewniającą płynne funkcjonowanie baterii, a także jej trwałość i niezawodność przez wiele lat. Natomiast wbudowany areator pozwala na znacznie ograniczenie ilości zużywanej wody w trosce o portfele użytkowników baterii zlewozmywakowych, a także środowisko naturalne. Wszystko to sprawia, że modele te doskonale sprawdzają się w każdej kuchni bez względu na wykonywane czynności z jej użyciem.

Deante Pero - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Deante Pero - seria pięknie wykończonej armatury z praktycznymi rozwiązaniami. Będzie świetnym wyborem, jeśli projektujesz aktualnie swoją wymarzoną łazienkę. Jeżeli jednak masz z tym problem, zapraszamy na naszego bloga firmowego. Z naszych artykułów dowiesz się między innymi, jak stylowo zaprojektować łazienkę!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy raczej wanna, co wybrać, aby spełnić swoje oczekiwania? Odpowiedź na to pytanie uzyskasz, sprawdzając jeden z naszych wpisów blogowych. Poruszamy w nim temat dylematu pomiędzy tymi dwoma elementami wyposażenia. Polecamy także ciekawe egzemplarze, jak te z serii Deante Pero.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie musi być problematyczny, jeśli odpowiednio się do niego przygotujesz. Wszystko przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów. Chcesz dowiedzieć się, jak przebrnąć przez remont łazienki? Sprawdź jeden z naszych artykułów na firmowym blogu, a dowiesz się niezbędnych informacji na ten temat.