Filtruj (4 products)

Cena

210,00 zł - 570,00 zł

Deante - Seria Plus II

(2 produktów)
i

Deante, czyli polski producent armatury łazienkowej i kuchennej, zdobył popularność na całym świecie, oferując swoim klientom produkty o znakomitej jakości, niebanalnych formach i maksymalnej ergonomii. Tak praktyczne dodatki są doskonałym pomysłem na dopełnienie domowych wnętrz. W sklepie internetowym 123łazienka.pl znajdziesz wiele różnych kolekcji sygnowanych logo polskiej marki, a wśród nich serię Plus II obejmującą brodziki oraz dedykowane im osłony i obudowy. Zamów je w przystępnej cenie i ciesz się funkcjonalnym wyposażeniem łazienki!

Więcej informacji o Deante Plus II

Półokrągłe połączenie nowoczesnego designu z klasycznymi rozwiązaniami

Do produkcji brodzików z serii Deante Plus II zastosowano nowoczesne i zaawansowane technologie, dzięki którym ich codzienne używanie staje się czystą przyjemnością. Elementy wchodzące w skład kolekcji przykuwają uwagę nawiązaniem do klasycznych i sprawdzonych rozwiązań, np. poprzez swój półokrągły kształt czy dostępność wyłącznie dwóch rozmiarów. Propozycje polskiej marki zamówisz w wymiarze 80x80 lub 90x90 centymetrów. W trakcie projektowania artykułów uwzględniono wystarczającą powierzchnię użytkową, idealną do komfortowego brania prysznica, jednocześnie dbając o możliwość zamontowania brodzików w łazienkach o małej przestrzeni użytkowej.

Każdy z brodzików z serii Deante Plus II powstał z popularnego akrylu, który jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów w świecie produkcji armatury łazienkowej. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii półokrągłe produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są dedykowane montażowi w zabudowie na poziomie podłogi. Wraz z nimi otrzymujesz w zestawie metalowy stelaż, zapewniający elementom stabilność. Co więcej, we wszystkich modelach z serii Plus II zastosowano głębokość wynoszącą 12 centymetrów. Stylowe brodziki o opływowym kształcie są śnieżnobiałe, a tym samym stają się doskonałym elementem wyposażenia łazienek o dowolnej kolorystyce.

Deante Plus II - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę? Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć wielu klientów. Nie jest to jednak takie trudne, jak mogłoby się wydawać. W pierwszej kolejności warto zadbać o nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie, takie jak z serii Deante Plus II. Ponadto odpowiednia wiedza jest niezbędna, możesz ją czerpać z naszych artykułów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Deante Plus II- seria, w której znajdziesz niesamowite wyposażenie łazienki. Potrzebujesz jednak wanny lub kabiny prysznicowej? Nie wiesz do końca, na co się zdecydować? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który widnieje na firmowym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu, nie jest to zadanie trudne i wymagające. Warto jednak zapoznać się z podstawami projektowania łazienki oraz z ofertą producentów w kontekście wyposażenia. Odpowiednio przemyślany remont nie przynosi niespodzianek. Więcej informacji znajdziesz w jednym z naszych blogowych artykułów.