Deante - Seria Polka

(0 produktów)
i

Polska marka Deante od prawie 30 lat dostarcza klientom wysokiej jakości armaturę kuchenną i łazienkową, która wyróżnia się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników funkcjonalnością, oryginalnym designem i wykonaniem z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. W przypadku serii Polka nie mogło być inaczej. Kolekcja zlewozmywaków zaprojektowana przez Marcjannę Kołat powstała przy użyciu granitu, będącego znakomitą alternatywą dla klasycznej ceramiki. Produkty Deante zamówisz w kolorze piaskowym lub grafitowym.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Deante Polka

Granitowe zlewozmywaki dla każdej kuchni

Deante Polka to już kolejna seria polskiej marki, do której produkcji wykorzystano trwały i elegancki granit. Zastosowanie materiału nie jest przypadkowe - to właśnie on sprawia, że armatura kuchenna jest odporna na działanie wysokich temperatur, umożliwiając wyparzanie w zlewie sztućców czy innych elementów zastawy stołowej. Co więcej, równie doskonale radzi sobie z szokiem termicznym oraz przebarwieniami, jednocześnie sprawiając, że ostre przedmioty nie pozostawiają na nim śladu. Tak funkcjonalne zlewozmywaki z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Stylowa seria została wzbogacona o liczne udogodnienia, gwarantujące wysoką funkcjonalność zlewozmywaków. Półtorakomorowe produkty mają 2 fabryczne otwory pod baterię, przelew w komorze i automatyczne zamknięcie odpływu, są odwracalne, a wraz z nimi otrzymujesz w zestawie syfon Deante. Kolekcja Polka to również artykuły sprawdzające się idealnie w pracy ze zmywarką, dzięki obecności specjalnego podłączenia do urządzenia. Całość dopełniają wygładzone kształty komór zamknięte w geometrycznej, prostokątnej formie o brzegach z ostrymi krawędziami. Innowacyjna seria Deante Polka przykuwa uwagę delikatnym połyskiem, który skutecznie minimalizuje widoczność zabrudzeń i zacieków. Metoda wykończenia zapobiega także odbarwianiu się koloru zlewozmywaków.

Deante Polka - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Seria dla odważnych - Deante Polka to styl i elegancja w połączeniu z funkcjonalnością. Taki wybór z pewnością docenią klienci wymagający. Chcesz poznać, jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby kolekcje tego pokroju były w niej świetnym wyposażeniem? W takim wypadku zapraszamy Cię do przeczytania artykułu na naszym blogu!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Decydując się na wyposażenie swojej łazienki, niejednokrotnie stoimy przed dylematem. To przede wszystkim decyzja pomiędzy wanną a kabiną prysznicową może się okazać zbyt uciążliwa, dlatego warto zasięgnąć porady. Znajdziesz ją na naszym blogu w jednym ze wpisów. Polecamy także wyposażenie jak to z serii Deante Polka.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki nie jest straszny i niewykonalny. Warto podejść do niego spokojnie, wszystko przemyśleć i zaplanować. W ten sposób uzyskamy efekt, o jakim nie śniliśmy. Warto także się zastanowić nad wyposażeniem, tutaj wybór może paść na kolekcję Deante Polka. Więcej informacji na temat remontu znajdziesz na naszym blogu.