Filtruj (3 products)

Cena

1 005,00 zł - 1 035,00 zł

Deante - Seria Rapsodia

(3 produktów)
i

Niezwykle gustowne, a przy tym solidne i trwałe zlewozmywaki z serii Deante Rapsodia wykonane z granitu dostępne są na 123lazienka.pl w trzech ponadczasowych kolorach. Odporne na gwałtowną zmianę temperatury oraz zarysowania i uderzenia zlewy pasujące do nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji, idealnie sprawdzą się w każdej kuchni.

Więcej informacji o Deante Rapsodia

Zlewozmywaki kuchenne nie muszą być wcale nudne, dzięki niebanalnym formom, jakie przyjmują one współcześnie, mogą stanowić one nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, obecny niemal każdej kuchni, ale także wyjątkową ozdobę jej wnętrza. Jak na przykład zlewozmywaki oferowane w tej kategorii naszego sklepu pochodzące z kolekcji polskiego producenta Deante Rapsodia , które zachwycają swoją formą, a także nietuzinkowym połączeniem komory zlewu z wbudowanym w nich ociekaczem.

Słowo Rapsodia doskonale opisuje tę kolekcję zlewozmywaków kuchennych, są one oszałamiające i niezwykle stylowe, a także eleganckie niczym greckie posągi. Wykonane z wysokiej jakości granitu, zapewniają trwałość i niezawodność przez długie lata użytkowania. Dostępne w trzech wyjątkowych kolorach grafitu, alabastru i szarości, pozwalają dopasować je idealnie do każdej kuchni, niezależnie od tego, w jakim stylu została urządzona. Miękkie linie prowadzone na powierzchni ociekająca, nie tylko zapobiegają zsuwaniu się z niego przedmiotów, ale także stanowią fantazyjną ozdobę gładkiej powierzchni.

Odmień swoją kuchnię, montując w niej stylowe modele zlewozmywaków z kolekcji Deante Rapsodia

Prezentowane w tej kategorii zlewozmywaki zostały wykonane z wysokiej jakości granitu, który nie tylko odpowiada za ich walory estetyczne, ale także sprawia, że są one niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania czy też wgniecenia lub odpryski. Ich gładka powierzchnia odpycha cząsteczki wody, zapobiegając powstawaniu nieestetycznych zacieków.

Oprócz tego kolekcja Deante Rapsodia cechuje się także odpornością na działanie wysokich temperatur, a także szok termiczny. Dodatkowo powierzchnia zlewu nie absorbuje zapachów ani nie odbarwia, się, dzięki czemu prezentuje się zawsze perfekcyjnie. Za prosty i wygodny montaż zlewów odpowiada natomiast możliwość ulokowania ociekacza po dowolnej stronie, dzięki perforowanym otworom dedykowanym do samodzielnego wykonania, pod baterie. Syfon spacesaver dołączony do zestawu zapewnia natomiast brak problemów z zatykaniem się odpływu.

Deante Rapsodia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby oprócz pięknego wyglądu miała w sobie funkcjonalność? To proste; wystarczy wybrać wyposażenie z odpowiedniej serii, takiej jak na przykład cenionego producenta Deante Rapsodia. Jest wiele innych czynników, które mają na to wpływ. Zostały przedstawione na naszym blogu - sprawdź!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Pewnie każdego dnia klienci stoją przed wyborem, który spędza im sen z powiek. Przy wykańczaniu łazienki mamy dylemat czy wybrać wannę, czy może kabinę prysznicową. Wybór wcale nie musi być trudny, wystarczy wszystko odpowiednio przemyśleć. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź artykuł na naszym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remontu łazienki wcale nie trzeba się bać, warto jednak podejść do tego z głową, przemyśleć wszystko i zaplanować. W ten sposób sam remont przebiegnie naprawdę bez najmniejszych problemów. W grę wchodzą inne czynniki, ale o nich opowiadamy już w jednym z artykułów na naszym obszernym blogu firmowym.