Filtruj (2 products)

Cena

930,00 zł - 1 035,00 zł

Deante - Seria Sensor

(2 produktów)
i

Deante to polska marka, która na rodzimym rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez nią produktów są liczne wyróżnienia branżowe. W ofercie firmy znaleźć można między innymi funkcjonalne baterie Deante Sensor , które doskonale sprawdzać będą się w każdej łazience.

Więcej informacji o Deante Sensor

Deante Sensor - baterie dla wymagających

Dlaczego warto już dziś zaopatrzyć się w jedną z baterii z kolekcji Deante Sensor ? Wpływ na to ma szereg czynników. Dostępne tu produkty zaprojektowane zostały zgodnie z technologią ProECO. Oznacza to, że zużywają one znacznie mniej wody niż klasyczne baterie, co przekłada się na obniżenie rachunków za wodę. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym nieobcy jest los naszej planety. Warto wspomnieć tu również o tym, iż baterie z serii Sensor wyposażone zostały w aerator, który nie tylko redukuje zużycie wody, lecz również zmiękcza jej strumień.

Tym, co wyróżnia baterie Deante Sensor , jest również zastosowana w nich technologia sensorowa. Tego typu produkty obsługiwane są bezdotykowo. Uruchamiają się one poprzez zbliżenie dłoni do wbudowanego czujnika (odległość wykrycia ruchu wynosi tutaj od 50 do 200 milimetrów) Bateria wyłącza się w sposób automatyczny po ich oddaleniu. Rozwiązanie to pozwala na utrzymanie produktu w czystości przez długi czas. Co więcej, do minimum zostaje tu ograniczone przenoszenie zarazków. Tego typu baterie świetnie sprawdzać będą się zarówno w domach prywatnych, jak i w galeriach handlowych, hotelach czy na siłowniach.

Praktyczne baterie Deante Sensor

Do zalet baterii stojących z kolekcji Deante Sensor zaliczyć można również fakt, iż wyposażone są one w funkcję regulacji na korpusie. Dzięki niej możliwe jest regulowanie poziomu temperatury i dopasowywanie jej do indywidualnych potrzeb użytkowników. Produkty z kolekcji dostępne są w wersji zarówno tradycyjnej, jak i podtynkowej. W ciągu 1 minuty baterie zużywają poniżej 9 litrów wody.

Wszystkie produkty z serii Sensor objęte są aż 7-letnią gwarancją producenta. Posiadają klasyczne, chromowane wykończenie. Cechują się one dużą łatwością montażu, co pozwala na samodzielną ich instalację. Gwarantuje to w pełni intuicyjny system montaży, komfortowe tuleje oraz fabrycznie wkręcone wężyki. Baterie Deante Sensor to gwarancja niezawodnego i w pełni komfortowego użytkowania przez wiele lat.

Deante Sensor - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Piękna, stylowa, a przy tym funkcjonalna łazienka, to pomieszczenie idealne. Nie wiesz jednak, jak stylowo zaprojektować łazienkę? Szukasz fachowej pomocy? Zapraszamy do przeczytania naszych artykułów na temat projektowania pomieszczenia, takiego jak łazienka. Na blogu również propozycje wyposażenia jak kolekcja Deante Sensor.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wygodna, duża wanna czy oszczędna i szybka kabina prysznicowa? To pytanie stawia sobie wielu klientów. Warto się mocno zastanowić przed wyborem. Jeśli jednak nie wiesz, na co się zdecydować, sprawdź nasz artykuł na blogu. Porównujemy w nim te dwa niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki. Zapraszamy do lektury!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy trzeba obawiać się remontu łazienki? Wiele osób boi się, że koszty będą zbyt wysokie lub napotkane problemy nie do przekroczenia. Jednak odpowiedni plan pozwala na szybki i skuteczny remont bez większych niespodzianek. Przeczytaj artykuł na naszym blogu, a przekonasz się sam. Perspektywa łazienki po nim z wyposażeniem Deante Sensor zaskoczy Cię!