Filtruj (2 products)

Cena

1 545,00 zł - 1 815,00 zł

Deante Sinope

(2 produktów)
i

Zlewozmywaki Deante Sinope uwodzą spojrzenie perfekcyjnym wykonaniem i eleganckim oraz nowoczesnym designem. Szczotkowane wykończenie doskonale podkreśla proste linie komory, a montaż typu flush mount pozwala na osadzenie zlewu na równi z blatem. Ekskluzywne zlewozmywaki dostępne są w wersji 1- i 1, 5- komorowej.

Więcej informacji o Deante Sinope

Chyba nikt nie wyobraża sobie kuchni bez zlewozmywaka, pozwala on przygotować wstępnie produkty do przyrządzania posiłków, a także umyć naczynia, zapewnia także dostęp do bieżącej wody. Jednak wybierając go, warto postawić na model, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale także stanie się ozdobą kuchennego wnętrza. W tej roli idealnie sprawdzą się zlewozmywaki polskiego producenta z kolekcji Deante Sinope , dostępne w tej kategorii naszego sklepu.

Deante Sinope to zlewozmywaki o klasycznej prostokątnej bryle, dedykowanej do montażu w blatach kuchennych, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o satynowym wykończeniu powierzchni, zapobiegającym powstawaniu zacieków, w komorze. To, co wyróżnia tę kolekcję spośród innych to nietypowy kształt wnętrza komory, który został wzbogacony o cztery geometryczne linie poprowadzone do odpływu zlewu, które nie tylko pomagają w odprowadzaniu wody, ale także pięknie zdobią kuchnię, przyciągając uwagę i intrygując.

Praktyczne zlewozmywaki z ociekaczem dla twojej wygody użytkowania

Zlewozmywaki z kolekcji Deante Sinope to modele wyposażone w praktyczne ociekacze, o gładkiej powierzchni, które pozwalają na odkładanie na nich naczyń oraz innych elementów po umyciu w zlewie. W kategorii tej znajdą państwo zarówno zlewozmywak jednokomorowy, który nie sprawdzi się w niewielkiej kuchni, jak także zlewozmywak wyposażony w dodatkową niewielką komorę niezwykle przydatną w trakcie mycia ziół lub warzyw czy też sztućców.

Oferowane w tej kategorii zlewy kuchenne to jednak nie tylko wygoda użytkowania i funkcjonalność, to także wysoka jakość wykonania, ze stali nierdzewnej, która została uodporniona na wszelkiego rodzaju działania czynników, które mogłyby spowodować zarysowanie jej powierzchni, czy też odkształcenia. Oprócz tego modele te charakteryzują się wysoką odpornością na szok termiczny, a także posiadają automatyczne zamknięcie odpływu. Zastosowany w nich montaż typu flush mount, sprawia, że ich powierzchnia idealnie scala się z powierzchnią blatu, idealnie komponując się z cała aranżacja kuchenną.