Filtruj (12 products)

Cena

180,00 zł - 495,00 zł

Deante - Seria Techno

(12 produktów)
i

Deante Techno to nowoczesna kolekcja stalowych zlewozmywaków 1 i 2-komorowych, które idealnie pasują do przestrzeni kuchennych niezależnie od ich aranżacji. Odporne na uszkodzenia mechaniczne modele bez ociekacza znajdą zastosowanie w niewielkich kuchniach, natomiast wyposażone w krótkie lub standardowe ociekacze cieszą oko prostą formą lub finezyjnym kształtem.

Więcej informacji o Deante Techno

Firma Deante jest polskim producentem funkcjonalnego i efektownego wyposażenia do kuchni i łazienek. Seria Deante Techno obejmuje kolekcję stalowych zlewozmywaków jedno- i dwukomorowych, odpowiednich do pomieszczeń kuchennych urządzonych w różnych stylach. Modele zaprojektowano tak, by pasowały do standardowych szafek pod zlew, a powierzchnia stali nierdzewnej jest wykończona odpornym na zarysowania dekorem lub też gładką w dotyku satynową powłoką.

Nowoczesne i praktyczne zlewozmywaki z kolekcji Deante Techno

Techno jak technologia, ale i nowoczesne brzmienie. Połączenie tych dwóch skojarzeń daje nam obraz kolekcji, jaką firma Deante przygotowała dla swoich klientów. Gwarancja dobrej jakości materiałów oraz wykonania łączy się z nowoczesnymi projektami, które pasują do wielu rodzajów mebli kuchennych i wnętrz. Jednokomorowe zlewozmywaki idealnie spełnią swoją rolę w niewielkich kuchniach o małej powierzchni roboczej. Większe dwukomorowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie gotuje się dużo, a zmywanie stanowi regularny obowiązek domowników.

Zlewozmywaki kolekcji Deante Techno są wyprodukowane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, którą łatwo jest wyczyścić różnymi rodzajami detergentów. Usuwanie brudu i bakterii można również wykonywać za pomocą bardzo gorącej wody, gdyż stal jest odporna na temperaturę ponad 500 stopni Celsjusza. Wysoką odporność chemiczną zapewnia znajdujący się w stali chrom, a zawartość niklu nadaje jej elastyczności. Akustyczność zlewozmywaków ze stali redukują samoprzylepne płytki przeciwhałasowe, które przykleja się do spodu komór i ociekaczy.

Zlewozmywak z ociekaczem czy bez?

Decyzję o zastosowaniu ociekacza podejmują zazwyczaj osoby gotujące dużo i często, bowiem podczas mycia zarówno naczyń, jak i produktów żywnościowych, potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na ich osuszenie. W małych kuchniach, gdzie na blacie brakuje miejsca na montaż zlewu dwukomorowego, dobrym rozwiązaniem będzie jedna komora z niewielkim ociekaczem lub nawet bez niego, zwłaszcza jeśli dodatkowo dysponujemy zmywarką do naczyń.

Deante Techno - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Szukasz wiedzy na temat projektowania łazienki? Zastanawiasz się, jak stylowo i funkcjonalnie ją wykończyć? To wcale nie jest takie trudne, jak przekonujemy naszych czytelników na blogu. W naszych artykułach poruszamy między innymi temat projektowania łazienek zgodnie z najnowszymi trendami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Obecnie w sklepach jest szeroki wybór doskonale wykończonych elementów wyposażenia łazienki. Mimo to, kiedy dojdzie do wyboru między wanną a kabiną prysznicową, może pojawić się problem. Na naszym blogu znajdziesz informacje, jak temu zaradzić. Podajemy wady i zalety obu tych rozwiązań!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chcesz wiedzieć, jak podejść do remontu łazienki, aby przebiegł bez większych niespodzianek? Jak się okazuje, nie jest to wcale zadanie trudne. Wszystkiego dowiesz się z naszego bloga, gdzie poruszamy ten temat oraz wiele innych. Proponujemy również najlepsze wyposażenie łazienki po remoncie.