Filtruj (9 products)

Cena

225,00 zł - 360,00 zł

Deante - Seria Twist

(1 produkt)
i

Wyposaż swoją kuchnię w jeden z eleganckich, okrągłych zlewozmywaków jednokomorowych z nowoczesnej serii Deante Twist. Z szerokiej oferty sklepu 123lazienka.pl możesz wybrać zarówno zlew z krótkim lub klasycznym ociekaczem jak i bez, a także model z baterią stojącą. Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Deante Twist

Nowoczesna seria zlewozmywaków Deante Twist to modele dla klientów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Eleganckie okrągłe zlewozmywaki doskonale sprawdzają się w mniejszych kuchniach czy aneksach kuchennych o ograniczonej powierzchni roboczej. Montowane z ociekaczem lub bez niego, pomieszczą naczynia i będą służyć przy codziennym gotowaniu i zajęciach w kuchni.

Zlewozmywaki Deante Twist - dobre, bo stalowe

Stal nierdzewna jest materiałem często stosowanym przy produkcji zlewozmywaków kuchennych. Lekkie i łatwe w montażu produkty są odporne na wysokie temperatury (do 250 stopni), a także na odbarwienia. Antyseptyczne właściwości stali i nieprzyjmowanie zapachów to dodatkowe atuty okrągłych, stalowych zlewozmywaków z kolekcji Deante Twist. Pokrycie dodatkową powłoką ochronną, nie tylko ułatwia codzienne utrzymanie ich w czystości, ale i zapobiega zarysowaniom.

Okrągłe zlewozmywaki o małej pojemności spotyka się w kuchniach coraz częściej, a to z powodu używania zmywarek elektrycznych i braku potrzeby ręcznego mycia naczyń. Kształt koła to również wybór do kuchni o małej powierzchni oraz niewielkich aneksów kuchennych, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy miejsca na blacie, a nietypowy kształt spełni swoją praktyczną funkcję i jednocześnie nada oryginalności wnętrzom.

Zlewozmywaki z ociekaczem lub kołnierzem

Minimalistyczne stalowe zlewozmywaki z kołnierzem będą wyglądać na blatach niezwykle elegancko, choć w praktyce sprawdzą się bardziej w kuchniach czy aneksach kuchennych użytkowanych incydentalnie. Wpuszczane w blat zlewozmywaki z serii Twist mają głębokie komory, w których komfortowo myje się, zazwyczaj równie okrągłe naczynia czy garnki. Nawet w przypadku posiadania zmywarki w domu, jeśli kuchnia jest używana często do przygotowywania posiłków, ociekacz przy zlewozmywaku przyda się każdej gospodyni, może bowiem służyć zarówno do osuszania umytych produktów czy naczyń, jak i odstawiania przedmiotów, których nie można postawić bezpośrednio na blacie.

Deante Twist - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała stylowo, a wyposażenie było funkcjonalne? Aby to osiągnąć, wystarczy odpowiednio zaprojektować wnętrze oraz wybrać wysokiej klasy armaturę i ceramikę. W jednym z naszych artykułów blogowych podpowiadamy, jak wykonać wyjątkowy projekt łazienki!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy może wanna? Ciężko wskazać zwycięzcę, nie znając preferencji użytkownika. Jednak w jednym z naszych artykułów na blogu poruszamy tę kwestię. Wypisujemy najważniejsze informacje, wady i zalety obydwóch elementów, aby każdy mógł dostosować wybór do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to dla Ciebie ogromne wyzwanie i nie wiesz, czy temu podołasz? Obawiasz się wysokich kosztów i nieprzewidzianych problemów? Na naszym blogu doradzamy i podpowiadamy jak przygotować się do remontu tak, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów.