Filtruj (7 products)

Cena

150,00 zł - 285,00 zł

Deante - Seria Vero

(3 produktów)
i

Dostępna na 123lazienka.pl kolekcja Deante Vero to seria łącząca elementy armatury łazienkowej i kuchennej. Wśród praktycznych, jednouchwytowych baterii ściennych i stojących o klasycznym designie wykonanych w eleganckim kolorze chrom, znajdziesz też funkcjonalną deszczownicę, która z pewnością umili poranną i wieczorną toaletę.

Więcej informacji o Deante Vero

Klasyka jest zawsze w modzie i dlatego zarówno wśród odzieży, jak i elementów wyposażenia wnętrz odnajdziemy takie artykuły, które możemy kupować i stosować od wielu lat, bez obaw o aktualnie obowiązujące trendy. Oczywiście tradycyjny wygląd nie oznacza technologicznych braków w przypadku urządzeń mających ułatwiać nam codzienne życie. Dlatego Deante Vero to seria armatury łazienkowej i kuchennej, w której znany i doceniany klasyczny wygląd połączono z nowoczesnymi rozwiązaniami przydatnymi podczas użytkowania.

Prawdziwe i docenione, czyli Deante Vero

Vero oznacza prawdziwe, a seria o tej nazwie proponowana przez firmę Deante opiera się na tradycji i sprawdzonych pomysłach. Pokrycie armatury chromem jest stosowane od dawna i doceniane od pokoleń. Połyskujące srebrną barwą baterie łazienkowe i kuchenne doskonale wpisują się w stylowe aranżacje wnętrz, a ich użytkowanie jest powszechne wśród klientów na całym świecie. Długość i kształt wylewek jest dopasowany do potrzeb i wymagań użytkowników, a wśród nowości znajduje się też efektowna i funkcjonalna deszczownica, pod którą każdy z radością skorzysta z orzeźwiającego natrysku.

Jednouchwytowe mieszacze stosowane zarówno przy bateriach stojących, zwanych sztorcowymi, jak i tych montowanych na ścianie są wygodne w użytkowaniu i pozwalają na ekonomiczne wykorzystanie wody. Szybkie dostosowanie ciśnienia wody i uzyskanie pożądanej temperatury oszczędza czas, energię i obniża miesięczne rachunki.

Klasyczny połysk chromu

Piękne i błyszczące baterie chromowane służą doskonale i prezentują się bardzo efektownie, ale też wymagają od użytkowników pewnych regularnych zabiegów czyszczących, aby cieszyć oczy nieskazitelnym srebrnym blaskiem. Należy jednak pamiętać, by podczas sprzątania używać miękkich ściereczek i sięgać po produkty czyszczące przeznaczone specjalnie do armatury chromowanej, bowiem używając ostrych szczoteczek czy nieodpowiednich, mocnych detergentów, łatwo uszkodzić i zarysować delikatną powierzchnię baterii.

Deante Vero - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki na stylową i funkcjonalną może nie być takie proste. Trzeba poznać kilka ważnych szczegółów i porad, które z pewnością w tym pomogą. Jeżeli interesuje Cię temat, jak stylowo zaprojektować łazienkę, warto zapoznać się z naszym wpisem blogowym. Tam znajdziesz szereg informacji i porad na ten temat.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Lepszym wyborem do Twojej łazienki będzie kabina prysznicowa czy wanna? Pewnie zadajesz sobie to pytanie nie pierwszy raz. Jednak tym razem uzyskasz na nie odpowiedź. Wystarczy, że przeczytasz wszystko na temat tych dwóch elementów wyposażenia na naszym blogu. Porady, zalety i wady - wszystko, co musisz wiedzieć.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obecnie w sklepach można znaleźć produkty o niesamowitym wykończeniu, pięknych kształtach i ergonomii z funkcjonalnością w jednym. Dlaczego więc nie wszyscy decydują się na takie wykończenie? Przede wszystkim z obaw przed remontem i problemami, jakie podczas niego mogą wyniknąć. Z nami to się zmieni! Sprawdź, jak podejść profesjonalnie do remontu na naszym blogu!