Filtruj (2 products)

Cena

540,00 zł - 645,00 zł

Deante - Seria Virgo

(2 produktów)
i

Deante Virgo to elegancka seria zlewozmywaków 1 i 1,5-komorowych z ociekaczem. Wykonane ze stali szlachetnej, są odporne na rdzę, uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie i niskie temperatury. Nowoczesny design i zaoblone narożniki nadają zlewom delikatności sprawiając, że są gustowne, ponadczasowe i pasują do każdej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej.

Więcej informacji o Deante Virgo

Sercem domu jest kuchnia, a w niej znajdziemy rejony, gdzie stoimy częściej, a nawet codziennie po kilka razy. Takim miejscem jest między innymi zlewozmywak. Ręczne mycie naczyń nie jest już obowiązkowe, bowiem w wielu domach znajdują się elektryczne zmywarki, ale i tak zlewozmywak służy nam podczas wielu czynności wykonywanych przy gotowaniu, pieczeniu i przygotowywaniu posiłków. Sera Deante Virgo uwzględnia nowoczesny sposób mycia i producent proponuje 1- oraz 1,5- komorowe zlewozmywaki, które spełnią swoją podstawową rolę oraz przydadzą się przy myciu warzyw, mięsa czy odcedzaniu albo przelewaniu płynów.

Zlewozmywaki z potencjałem, czyli seria Deante Virgo

Nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne, Tak można określić serię, która uwzględnia trendy nowoczesnej kuchni, a jednocześnie zaspokaja potrzeby użytkowników. Jednokomorowy zlewozmywak doskonale sprawdzi się w niewielkich kuchniach, gdzie miejsce dla powierzchni roboczej jest ograniczone. W nowoczesnym gospodarstwie domowym zmywarka zastępuje ręczne mycie naczyń, ale dołączony do zlewozmywaka ociekacz, świetnie sprawdzi się w sytuacji awaryjnej, kiedy potrzebujemy umyć coś od razu i nie czekać na ukończenie pracy zaprogramowanego urządzenia.

Doskonałe rozwiązanie dla gospodyń, wykorzystujących nowoczesną pomoc sprzętu kuchennego, ale też często i chętnie gotujących w domu. Każda z pań wie, że stołując się w domu, przeciętnie liczne rodzina generuje zawsze dużą ilość brudnych naczyń. Nawet przy użyciu zmywarki, zlewozmywak bywa zapełniony, a wówczas przydaje się niepozorna, ale niezwykle użyteczna mała komora, gdzie łatwo wypłukać, umyć, czy pozostawić coś ociekającego wodą. Niewielka komora sprawdzi się również przy myciu warzyw czy rozmrażaniu.

Zlewozmywak 1,5 -komorowy wyjście idealne

Zlewozmywak 1,5-komorowy to pośrednie rozwiązanie pomiędzy jedną a dwiema komorami, a sprawdza się w mniejszych kuchniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy blatu jest doceniony. Dołączony ociekacz daje dodatkową powierzchnię, a całość wykonana ze stali nierdzewnej nie tylko prezentuje się elegancko, ale i użytkowanie jest komfortowe, a powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości.

Deante Virgo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz wiedzieć, jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby miała wszystko, co niezbędne do wygodnego korzystania z niej? W takim wypadku zapraszamy Cię do przeczytania artykułów na naszym blogu. To tam odpowiadamy na szereg pytań związanych z projektem łazienki, dodatkowo oferujemy pomoc i doradzamy w wielu kwestiach.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór, przed którym stoi mnóstwo osób każdego dnia, a mianowicie czy wybrać wannę, czy może kabinę prysznicową, nie jest prosty. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak postaramy się doradzić. Sprawdź naszego bloga, gdzie poruszyliśmy ten temat. Odpowiadamy na nurtujące pytania, opisujemy wady i zalety, a także stawiamy pewne tezy!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu swojej łazienki, to zadanie nieco trudne, jednak wykonalne. W uzyskaniu nowoczesnej i pięknej łazienki pomogą artykuły na naszym blogu. Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat tego, jak przygotować się do remontu zapraszamy na naszego bloga.