Filtruj (3 products)

Cena

195,00 zł - 345,00 zł

Deante - Seria Werbena

(3 produktów)
i

Deante to połączenie długoletniej prawie 30 letniej tradycji z nowoczesnością i innowacyjnego podejścia do potrzeb klienta. Dzięki dbałości o zadowolenie przy wyborze wyposażenia do kuchni i łazienki, klienci marki pozostają zawsze w pełni zadowoleni. Jesteśmy nagradzaną i docenianą firmą wybieraną nie tylko w Polsce. Deante to zawsze gwarancja jakości, solidnego wykonania i satysfakcji na długie lata. Wpisujemy się w każdy styl wyposażenia i ciągle szukamy najnowszych rozwiązań.

Więcej informacji o Deante Werbena

Seria Werbena

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i mając na uwadze najwyższy poziom zadowolenia stworzyliśmy serię Werbena. Nawiązując do wspomnień szumiącego wodospadu i wszechogarniającego spokoju, dające poczucie całkowitego komfortu. To całkowicie unikatowe i ponadczasowe rozwiązanie baterii. A wszystko to po to, żeby w łazience poczuć się całkowicie spokojnie i komfortowo. Werbena to baterie, które posiadają podłużny otwór, dający efekt kaskadowego strumienia. Całość została dopracowana do perfekcji i wykończona lśniącym chromem co dodatkowo potęguje poczucie harmonii, spokoju i komfortu. Wszystkie modele zostały wyposażone w mechanizm regulacji ilości przepływającej wody, co powoduje ograniczenie zużycia. Dodatkowo plastikowy wkład, który pełni funkcję aeratora, powoduje, że woda jest miękka. Ponadto stojące modele umywalkowe mają możliwość regulacji przepływu gorącej wody, co dodatkowo staje się w pełni bezpieczne. Werbena to sześć modeli baterii. Wannowa, natryskowa, zlewozmywakowa i aż trzy wzory baterii umywalkowych. Baterie umywalkowe znajdą zastosowanie w każdej aranżacji, jako nablatowe, klasyczne, a także podtynkowe. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów i dbałości o każdy szczegół, producent udziela na baterie aż 7 lat gwarancji, co pozwoli na spokojne i komfortowe korzystanie przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie najlepsze produkty z linii Deante Werbena.

Deante Werbena - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka wyglądała stylowo, a także była funkcjonalna? W takim razie już podczas projektowania warto wybrać eleganckie wyposażenie. Chcesz wiedzieć więcej na temat projektowania łazienki? Zapraszamy na naszego bloga.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Stoisz przed wyborem kabiny prysznicowej lub wanny. Obecnie dostępnych jest mnóstwo wyjątkowych elementów, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Na co więc w takim wypadku się zdecydować i czym się kierować? Sprawdź porady na naszym blogu, które z pewnością pomogą Ci podjąć właściwą decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wiele osób nie decyduje się na remont łazienki? Czym to jest spowodowane i jak temu zaradzić? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, sprawdź jeden z artykułów na naszym blogu. Oferujemy pomoc w planowaniu remontu. Znajdziesz tam porady i informacje na wiele tematów, zapraszamy!