Filtruj (1 product)

Cena

90,00 zł - 105,00 zł

Deante - Seria Wrzos

(1 produkt)
i

Deante to firma z wieloletnią tradycją, która dba o zadowolenie i satysfakcję klientów. Zatrudnia najlepszych projektantów, z pomocą których tworzy niepowtarzalne wyposażenie do łazienek i kuchni. Pełniąc kontrolę nad każdym etapem produkcji, zyskują pewność, że oferowane kolekcje będą służyły na lata i spełniały wymogi najwyższych standardów, przez co odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Deante gwarantuje bezproblemowe użytkowanie produktów marki przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą prezentowaną na stronie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deante Wrzos

Głowica natryskowa Wrzos

Każda łazienka wyposażona w prysznic, czy to w stylu klasycznym, czy też nowoczesnym, powinna posiadać deszczownicę. To świetna alternatywa dla tradycyjnej słuchawki prysznicowej. Ponadto pozwala na uzyskanie wyjątkowego komfortu podczas kąpieli. Strumień wody spływa w sposób imitujący deszcz jednostajnymi strumieniami. Deszczownica z serii Wrzos, to wysokiej klasy element wyposażenia posiadający nowoczesny wygląd, który doda wyjątkowego charakteru każdej kabinie prysznicowej. Jej wymiary to: 200x200 mm, co daje możliwość zamontowania jako dodatkowej głowicy natryskowej. Świetnie sprawdzi się również jako samodzielna głowica natryskowa. Wyposażona w unikalny system anti calc pozwoli na długoletnie korzystanie, bez obawy o uszkodzenie kamieniem, a czyszczenie stanie się wyjątkowo łatwe. Ponadto posiada dwuletnią gwarancję, a samo jej zamontowanie jest bardzo wygodne i proste. Wykończona chromem będzie doskonale pasować do różnych aranżacji łazienki. Zachęcamy do skorzystania z naszej ciekawej oferty. Już dziś wybierz najlepsze wyposażenie dla Twojej łazienki. Zapraszamy do zakupów!

Deante Wrzos - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby wszystko było odpowiednio wykończone? Powinna być elegancka, ale również funkcjonalna. Te dwie cechy zawsze powinny iść ze sobą w parze. Jak więc tego dokonać? Na to i wiele innych pytań na temat projektowania łazienki znajdziesz odpowiedź w jednym z naszych blogowych artykułów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kiedy staniesz przed koniecznością wyboru pomiędzy wanną i kabiną prysznicową, możesz mieć problem, jak wiele innych osób. Postaramy się jednak doradzić  i pomóc w odpowiedniej decyzji. Sprawdź naszego bloga i przeczytaj jeden z artykułów na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wiele osób obawia się remontu łazienki? Czym to jest spowodowane i jak temu zaradzić? Chciałbyś uzyskać odpowiedź na tego rodzaju pytania? Masz wątpliwości co do remontu swojej łazienki? W takim wypadku zapoznaj się z artykułem na naszym blogu. Podpowiadamy tam, jak odpowiednio podejść do tego zadania.