Filtruj (11 products)

Cena

300,00 zł - 450,00 zł

Dostępność

Deante - Seria Xylo

(11 produktów)
i

W 123lazienka.pl oferujemy trwałe i solidnie wykonane zlewozmywaki z serii Deante Xylo. Kolekcja zawiera designerskie modele, które zachwycają prostą formą i klasyczną stylistyką oraz niebanalnym wykończeniem ociekaczy. Stalowe zlewy w eleganckim kolorze chrom i modele wykończone satyną, idealnie współgrają z każdą aranżacją.

Więcej informacji o Deante Xylo

Nowoczesna zabudowa kuchni jest zaprojektowana tak, by wykorzystać każdy centymetr kwadratowy dostępnej powierzchni. Meble modułowe czy też te, wykonywane na zamówienie klienta mają szereg udogodnień i niebanalnych rozwiązań, które pozwalają zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty, wyposażenie i pozostawić jak najwięcej przestrzeni roboczej na blacie. Modele zlewozmywaków również wpisują się w te rozwiązania, a seria Deante Xylo zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i stylistyką.

Deante Xylo, czyli nowoczesne wzornictwo i ociekacze z charakterem

Zlewozmywaki proponowane w serii Deante Xylo to modele z ociekaczami lub bez nich. Wersje z jedną komorą dla mniejszych kuchni oraz pośrednie zlewozmywaki 1,5-komorowe są wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na wysokie temperatury, zarysowania i ścieranie. Lekkie i nowoczesne zlewozmywaki mają niebanalnie wykończone ociekacze, na których odznaczają się i przyciągają uwagę minimalistyczne wzory.

Zlewozmywaki stalowe są pokryte powłoką ochronną, a różne kształty pozwalają dopasować je do blatów i stosownych baterii. Ociekacze długie i krótkie przy modelach prostokątnych i kwadratowych, wersje 1- albo 1,5-komorowe, a także zlewozmywaki narożne, które doskonale uzupełnią kuchnie trudniejsza w aranżacji. Modele zlewozmywaków serii Deante Xylo to w większości wyposażenie, które montuje się jako wpuszczane do szafek kuchennych. Zachowanie standardowych wymiarów ułatwia instalację i jest dopasowane do mebli proponowanych przez producentów, co niejednokrotnie pozwala zaoszczędzić koszty przy zmianie wyposażenia.

Trwałe, niezawodne i uniwersalne artykuły Deante

Solidne wykonanie i trwałe materiały użyte do produkcji zlewozmywaków sprawiają, że klienci korzystają z nich przez wiele lat. Firma Deante udziela dwuletniej gwarancji na swoje wyroby, a proponowane w asortymencie ponad 1500 artykułów z pewnością wystarczy, by dopasować pełny zestaw niezbędnego wyposażenia, armatury i urządzeń do pomieszczeń kuchennych, łazienkowych, gospodarczych, a także obiektów gastronomicznych czy hoteli.

Deante Xylo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę? To zupełnie proste zadanie, które jednak wymaga trochę wiedzy i planowania. Wszystkiego, co niezbędne na ten temat dowiesz się z naszych artykułów blogowych. Poruszamy tam temat projektowania łazienki, a dodatkowo oferujemy pomoc w wyborze wyposażenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór między kabiną prysznicową i wanną spędza sen z powiek wielu osobom. W trakcie remontu, czy podczas wykańczania łazienki może być z tym duży problem. Jak jednak temu zaradzić, co wybrać? Na to pytanie oraz wiele innych dotyczących wanny i kabiny prysznicowej odpowiadamy w jednym z naszych artykułów blogowych.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Perspektywa pięknego wyposażenia łazienki z pewnością sprawi, że remont stanie się przyjemniejszy. Jeśli jednak mimo to masz obawy, na naszym blogu znajdziesz szereg porad dotyczących remontu tak, abyś mógł do niego podejść w pełni spokojnie i bez obaw!