Duravit - Seria 2nd Floor

(77 produktów)
i

Marka Duravit od 1817 roku wyznacza trendy na rynku łazienek i corocznie wprowadza do asortymentu nowe, wspaniałe, nowoczesne linie. Łazienka stanowi bowiem jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, o czym marka Duravit doskonale zdaje sobie sprawę już od lat. Nie bez powodu oferowane produkty są w gronie najlepiej ocenianych przez projektantów wnętrz. Co więcej, każdy element jest nie tylko funkcjonalny i praktyczny, ale też jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Większość projektów Duravit można bez wątpienia nazwać sztuką.

Więcej informacji o Duravit 2nd Floor

Duravit 2nd Floor by sieger design

Sieger Design stworzyło tę kolekcję mając na uwadze fakt, że łazienka często stanowi coś więcej niż tylko praktyczne pomieszczenie. Dzięki takim aranżacjom może być przestrzenią nie do końca wyodrębnioną od reszty pomieszczeń mieszkania - każdy element wchodzący w skład kolekcji 2nd Floor miesza się ze stylem salonu lub pokoju dziennego, co jest bardzo ciekawym i niekonwencjonalnym rozwiązaniem. Oferta firmy Duravit gwarantuje wysokiej jakości produkty, które będzie można bezproblemowo użytkować przez długie lata. Kolekcja 2nd Floor wyróżnia się niebanalnymi rozwiązaniami, elegancją i doskonałym designem. Propozycja zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Elementy wchodzące w skład linii 2nd Floor są ponadczasowe i klasyczne, dzięki czemu stanowią znakomite wyposażenie każdej łazienki. Prostokątne wanny prezentują się okazale i podkreślają zamiłowanie klientów do reprezentatywnych form i, podobnie jak prostokątne umywalki, doskonale wpisują się w większość aranżacji. Wszelkie elementy są wykończone w sposób typowy dla marki Duravit, zatem są pieczołowicie wykonane i stanowią wyposażenie, które będzie służyło latami. Ich praktyczne cechy, takie jak łatwe utrzymanie w czystości i niezawodna trwałość, przypadną do gustu osobom, które poza stylistyką cenią sobie także doskonałe, bezproblemowe użytkowanie. 2nd Floor to znakomity sposób na wyposażenie swojej łazienki w rzeczy o ciekawych, technicznych rozwiązaniach, dostępnych wyłącznie u producenta Duravit. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i serdecznie zapraszamy do zakupów.

Duravit 2nd Floor - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby wnętrze Twojej łazienki było stylowo zaprojektowane? Nie wiesz, jak tego dokonać? W takim wypadku sprawdź naszego bloga firmowego, gdzie podpowiadamy, na co się zdecydować, aby łazienka była stylowa i funkcjonalna. Oferujemy także pomoc w wyborze wyposażenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Co będzie lepszym wyborem do nowoczesnej łazienki? Jeżeli nie możesz mieć jednego i drugiego, zdecyduj się na wannę! Nie, lepszym wyborem będzie kabina - czysta, szybka i oszczędna. Zdecydować się na jeden element może być ciężko, jednak z naszymi poradami podejmiesz dobrą decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób obawia się, że podczas remontu wynikną niespodziewane sytuacje, które wpłyną przede wszystkim na koszty. Aby tego uniknąć, warto odpowiednio zaplanować remont, szczególnie łazienki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak się przygotować, sprawdź jeden z wpisów na naszym blogu.