Duravit - Seria Architec

(61 produktów)
i

Firma Duravit od wielu lat ceniona jest za doskonałe projekty i nowoczesne rozwiązania łazienkowe. Jest jedną z najbardziej prestiżowych marek na rynku armatury na całym świecie, znaną już od 1817 roku. Nie jest to jednak zaskoczeniem, gdyż oferowane kolekcje charakteryzują się ciekawym designem i różnorodnymi formami. Jedną z oferowanych przez tę markę linii jest prezentowana w naszym sklepie internetowym wyjątkowa seria Architec. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nią w naszym sklepie 123lazienka.pl oraz do odkrycia jej uroku.

Więcej informacji o Duravit Architec

Architec by Prof. Frank Huster

Kolekcja Architec została zaprojektowana przez profesora Franka Hustera, dla którego inspiracją były podstawowe elementy architektoniczne, czyli koło i kwadrat. Te, jakże proste i wręcz wydawać by się mogło banalne formy, wystarczyły w tej kolekcji do stworzenia nowoczesnych elementów o stylowych, prostych liniach. Biały kolor, królujący w kolekcji Duravit Architec, stał się natychmiast symbolem czystej formy. Dzięki poszczególnym częściom ceramiki sanitarnej z tej kolekcji stworzysz w swoim domu miejsce praktyczne, a jednocześnie pięknie i estetycznie urządzone.

Gładkie i błyszczące powierzchnie to kolejna cecha charakterystyczna linii Duravit Architec. Pozwala ona na łatwe utrzymanie wszelkich elementów w czystości, co jest niezwykle istotną kwestią w każdej łazience. Co więcej, formy elementów serii Architec mogą stworzyć w łazience klimat nowoczesności i klasycznego charakteru, co z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie ciekawe rozwiązania. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że bez problemu każda osoba, znajdzie elementy ceramiki sanitarnej, które doskonale dopasują się zarówno do stylistyki posiadanej łazienki, jak i do oferowanej przez nią przestrzeni. Niewidoczne miejsca montażowe poszczególnych części z tej kolekcji nie zaburzają czystych linii, co znacząco podkreśla minimalizm i szlachetność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Duravit Architec - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę, aby wszystko nie tylko pięknie się prezentowało, ale również odznaczało się funkcjonalnością? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź na naszym blogu. To tam poruszamy temat projektowania łazienki. Oferujemy w artykule także pomoc w wyborze odpowiedniego wyposażenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dlaczego wybór między kabiną prysznicową a wanną jest zawsze tak uciążliwy? Wielu klientów nie może się zdecydować, jednak przychodzimy z pomocą! W jednym z naszych artykułów blogowych poruszamy temat kabiny i wanny. Opisujemy zastosowania, ich zalety i wady. Wszystko dostępne w jednym miejscu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki wcale nie musi sprawiać problemów. Wystarczy odpowiednie podejście, nieco wiedzy oraz plan. Dzięki temu proces ten przebiegnie bez żadnych kłopotów, a Ty będziesz mógł się cieszyć wysokiej klasy wykonaniem w dobrej cenie. Sprawdź, jak tego dokonać na naszym blogu! Wszystkie informacje dostępne od ręki!