Duravit - Seria Bacino

(4 produktów)
i

Na wyposażenie każdej łazienki składa się wiele elementów, które pełnią ściśle określone funkcje. Firma Duravit wprowadziła niezwykle interesującą kolekcję Bacino, w której znajdziesz futurystyczne umywalki. Sama firma Duravit cieszy się ogromną popularnością, a linia Bacino stanowi jedną z najciekawszych w ich portfolio. Firma istnieje na rynku od 1817 roku i jest jednym z największych producentów ceramiki łazienkowej.

Więcej informacji o Duravit Bacino

Bacino by Duravit

Stylistyka projektów Duravit zawsze stoi na najwyższym poziomie, co znakomicie widać po kolekcji Bacino. Jest to niewielka linia nasadzanych umywalek o okrągłej, bądź kwadratowej formie, które tworzą w każdej łazience ciekawy efekt wizualny. Każdy model posiada zaokrąglone, wąskie krawędzie, które nadają w łazience efekt subtelności. Co więcej, nasadzana umywalka zawsze wyróżnia się na tle wbudowanych i docenią ją w szczególności osoby preferujące nieszablonowe rozwiązania. Każda z umywalek Bacino jest znakomitym sposobem na zwiększenie atrakcyjności łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi propozycjami.

Umywalki z serii Bacino są także łatwe w utrzymaniu w czystości dzięki wypalonej powłoce WonderGliss. Całość jest bardzo gładka, co sprawia, że brud i zanieczyszczenia nie przywierają do umywalki, nie osadza się także na niej kamień. Dzięki temu, umywalki Bacino prezentują się efektownie nie tylko w dniu zakupu oraz montażu, lecz również po długim czasie użytkowania. Bacino by Duravit to kolekcja, którą musisz wdrożyć do swojej łazienki i codziennie cieszyć się z jej nowoczesnego stylu, pełnego zaokrąglonych kształtów i charakteru spójnego z każdym stylem aranżacji. Przyjrzyj się bliżej tej linii w naszym sklepie 123łazienka.pl i zaplanuj z nią łazienkę swoich marzeń! Klientom gwarantujemy nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale również profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówienia. Życzymy udanych zakupów.

Duravit Bacino - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Decydując się na remont łazienki, musisz wziąć pod uwagę, że wcześniej warto wykonać projekt. Jak więc stylowo zaprojektować to pomieszczenie? Czym się kierować i na co zwracać uwagę? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu. Poruszamy tam temat projektu łazienki, dzięki czemu będziesz wiedział, jak się za to zabrać.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy wybór między kabiną prysznicową i wanną zawsze musi być taki trudny? Dlaczego jedni decydują się na wannę, a inni na kabinę? Czy jeden z elementów ma więcej zalet od drugiego? Chcesz uzyskać odpowiedzi na szereg pytań na ten temat? W takim razie zapraszamy Cię do przeczytania jednego z naszych artykułów na blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zapraszamy na naszego bloga. Właśnie tam znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego nie powinniśmy bać się remontu! Wszystko za sprawą doskonałego efektu - kto nie chce korzystać z pięknie wykończonej łazienki? Sprawdź więcej informacji na naszym blogu w jednym z artykułów.