Duravit - Seria Cape Cod

(6 produktów)
i

Duravit jest znaną firmą, która słynie z produkcji ceramiki łazienkowej. Od 1817 roku udoskonala swoje produkty, oferując klientom coraz lepsze rozwiązania, pełne nowoczesnych funkcji. Cape Cod to półwysep położony w USA i jednocześnie nazwa nowoczesnej serii tego producenta. W projektowaniu tej linii brał udział znany designer Philippe Starck, który zaserwował klientom aurę piaskowego wybrzeża. Wszystkie elementy zostały pieczołowicie wykonane, dzięki czemu są także trwałe i odporne na uszkodzenia. Poznaj już dziś szczegóły serii Duravit Cape Cod.

Więcej informacji o Duravit Cape Cod

Cape Cod by Philippe Starck

Poszczególne części wyposażenia Cape Cod są niezwykle estetyczne, a dodatkowo wiele rozwiązań czerpią prosto z natury. Są zaokrąglone i mają płynną formę, która zwraca na siebie uwagę gości oraz domowników. Ponadczasowe umywalki dostępne w tej kolekcji wyróżniają się wąskimi na 5 milimetrów obrzeżami, które nadają bryle efektu lekkości. Są w kilku rozmiarach i kształtach - od okrągłego, poprzez trójkątny, aż po klasyczny kwadratowy. Wszystkie modele mają zaokrąglone krawędzie i zostały wyposażone w system DuraCeram. Szafki podumywalkowe są nieszablonowe i stoją na czterech, stosunkowo grubych nogach. Producent Duravit zaproponował kilka sposobów ich wykończenia - od chromowanego metalu, aż po przyjemne dla oka drewno.

Wanny prezentują się równie okazale, a modele wolnostojące, stanowią zatem nie tylko użytkowy, ale także estetyczny element aranżacyjny łazienki. Wszystkie są białe, mają wąskie obrzeża i pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Duży wybór sposobów wykończenia gwarantuje możliwość ich aranżacji we wszystkich rozmiarach łazienek, od bardzo niewielkich, aż po te bardzo przestronne. Wanny z hydromasażem spodobają się z pewnością domownikom, ceniącym sobie codzienny komfort podczas relaksującej kąpieli. Dodatki, takie jak lustro z obwodowym oświetleniem LED, ułatwi poranną i wieczorną toaletę. Warto poznać bliżej wszystkie elementy wchodzące w skład ekskluzywnej kolekcji Cape Cod.

Duravit Cape Cod - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka została zaprojektowana w odpowiedni sposób? Uwielbiasz stylowe wnętrza, jednak nie chcesz, aby brakowało im funkcjonalności? Na naszym blogu poruszamy temat projektu łazienki. Znajdziesz tam informacje, które pomogą Ci odpowiednio wyposażyć wnętrze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dlaczego wybór między kabiną prysznicową i wanną jest odwiecznym problemem wielu osób? Przede wszystkim za sprawą niewiedzy! Nie każdy zdaje sobie sprawę, czego potrzebuje. Jednak staramy się uświadamiać naszych klientów, dlatego na naszym firmowym blogu znajdziesz informacje na temat wad i zalet obu tych elementów.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chyba każdy marzy o pięknie wykończonej łazience? Jednak wiele osób obawia się remontu. Z naszego artykułu dowiesz się, jak przygotować się do remontu i jak go zaplanować tak, aby wszystko przebiegło sprawnie. Sprawdź więcej informacji na naszym blogu.