Duravit - Seria D-Code

(78 produktów)
i

Marka Duravit znana jest już od 1817 roku i zasłynęła na rynku swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przemyślanymi projektami. Linia stylistyczna D-Code jest jedną z propozycji, która łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór elementów z tej kolekcji dostępny jest w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl, zatem już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród wielu propozycji znajdziecie produkty idealnie dopasowane do własnych potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji o Duravit D-Code

D-Code by Duravit

Kolekcja D-Code, zaprojektowana przez firmę Duravit, to uniwersalna seria armatury łazienkowej, która powstała poprzez połączenie nowoczesnych form z klasycznymi kształtami figur geometrycznych. Wszystko to sprawia, że seria jest łatwa w aranżacji, gdyż wszystkie elementy doskonale dopasowują się do wnętrza każdej łazienki, niezależnie od tego, w jakiej stylistyce została utrzymana. Warto również zwrócić uwagę, że produkty firmy Duravit są funkcjonalne, a producent w dodatku kładzie duży nacisk na innowacyjność swoich projektów oraz dba podczas produkcji o środowisko. Te zalety powodują, że kolekcja cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Szeroki wybór umywalek, misek toaletowych, bidetów, wanien i pryszniców z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta, nawet tego, który należy do grupy bardzo wymagających osób. Stworzenie kompletnego zestawu z elementów serii D-Code spowoduje, że łazienka stanie się harmonijną i spójną całością. Co więcej, każda część armatury łazienkowej z tej kolekcji została wykonana z dbałością o wszelkie detale, jak i również z materiałów wysokiej jakości, które charakteryzują się doskonałą trwałością podczas intensywnego użytkowania. Solidna budowa gwarantuje, że będzie to z pewnością inwestycja na lata. Odkryj zatem już dziś nowoczesną i pełną wyrazu kolekcję D-Code by Duravit dostępną w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Duravit D-Code - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę, aby całe pomieszczenie mogło być nie tylko pięknie wykończone, ale również praktyczne? W takim wypadku niezbędny jest wybór odpowiedniego wyposażenia. Po więcej informacji na temat projektowania łazienki zapraszamy na naszego firmowego bloga.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wyśmienita jakość, piękna stylistyka, a przy tym funkcjonalność na najwyższym poziomie. Co, jeśli znalazłeś kabinę prysznicową i wannę z takimi zaletami? Wtedy wybór może być nieco utrudniony. Na naszym blogu podpowiadamy, na co się zdecydować. Szereg porad i informacji, które z pewnością będą przydatne!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy remont łazienki musi sprawiać problemy? Wcale nie! Wystarczy odpowiednie podejście, plan, a także przemyślane działanie. W ten sposób remont będzie szybki i przebiegnie bez najmniejszych problemów. Z pewnością także perspektywa pięknie wykończonego wnętrza sprawi, że remont stanie się przyjemnością. Zapraszamy na bloga!