Duravit - Seria Duraplus

(17 produktów)
i

Firma Duravit od 1817 roku zdobywa doświadczenie na rynku ceramiki łazienkowej, co pozwala jej spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Marka ta jest najczęściej wybierana przez osoby ceniące sobie prestiżowe wykończenia, elegancką stylistykę i nowoczesne rozwiązania. Duravit wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzył kolekcję Duraplus, która cechuje się klasyczną i pełną wdzięku formą oraz praktycznymi rozwiązaniami użytkowymi.

Więcej informacji o Duravit Duraplus

Duraplus by Duravit

Aranżacja łazienki nie należy do łatwych kwestii. Wymaga bowiem sporego zaangażowania oraz odpowiedniego planowania każdego etapu, co w efekcie pozwala na doskonałe uzupełnienie dostępnej przestrzeni. Kolekcja Duravit Duraplus będzie doskonałą propozycją niezależnie od dostępnego metrażu do dyspozycji. Linia ta cechuje się bowiem prostotą i minimalizmem, która z powodzeniem odnajdzie się we wszystkich łazienkach, zarówno tych utrzymanych w surowej, nowoczesnej stylistyce, jak i w bardziej klasycznych, ciepłych wnętrzach. Jej główną cechą są standardowe, nienarzucające się formy, które nie przytłaczają wnętrza. Kolekcja Duraplus by Duravit to dobry wybór.

Proste, lekko owalne zakończenia doskonale prezentują się w klasycznych łazienkach, w których domownicy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i wygodę. Dla ciała nie ma bowiem nic lepszego niż odprężająca kąpiel przed snem lub pobudzający prysznic z samego rana. Elementy wchodzące w skład linii Duraplus doskonale sprawdzą się w celu aranżacji prestiżowej łazienki. Co więcej, gładkie i śliskie powierzchnie dostępnych w tej serii elementów są łatwe w utrzymaniu należytej czystości i zapewniają długie użytkowanie bez obaw o odkładanie się kamienia. Zapoznaj się bliżej z dostępną w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl kolekcją Duraplus i rozpocznij kolejny etap planowania idealnie zagospodarowanej przestrzeni łazienkowej. Z naszymi produktami stworzyć wymarzoną przestrzeń.

Duravit Duraplus - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się pewnie, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę, aby była nie tylko pięknie wykonana, ale również funkcjonalna. Jeśli ma te dwie cechy, będzie idealna! Chcesz wiedzieć, jak tego dokonać? Zapraszamy na naszego bloga i artykuły tam zamieszczone!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wysokiej klasy kabina prysznicowa czy wygodna wanna? Na co się zdecydujesz? Jest to wybór, z którym ma problem większość osób. Jeśli nie jesteś pewien i chciałbyś zasięgnąć porady specjalisty, sprawdź nasz blog. Znajdziesz tam artykuł na temat wad i zalet kabiny prysznicowej oraz wanny!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wiele osób obawia się remontu swojej łazienki? Czym to jest spowodowane i jak temu zaradzić? Na wszystkie te pytania możesz uzyskać w pełni satysfakcjonującą odpowiedź. Wystarczy, że odwiedzisz naszego bloga i poznasz wszelkie porady oraz informacje na temat remontu łazienki. Zapraszamy.