Duravit - Seria DuraSquare

(66 produktów)
i

Firma Duravit od 1817 roku tworzy rzeczy piękne i zarazem praktyczne. To jeden z najpopularniejszych producentów na rynku ceramiki łazienkowej i co roku wzmacnia swoją pozycję nowymi, ciekawymi rozwiązaniami. Na fali popularności minimalizmu, firma stworzyła ciekawą serię DuraSquare, która cieszy oko lekką formą o ostrych kształtach i krawędziach. Subtelność kolekcji widać po wąskich brzegach większości elementów, gdyż są one wykonane w technice DuraCeram, która wyróżnia się zmniejszoną grubością rantów, nawet do poziomu 5 milimetrów. Poznaj koniecznie serię DuraSquare na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Duravit DuraSquare

DuraSquare by Duravit

Duravit to firma, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród osób ceniących sobie nowoczesną stylistykę i ciekawe rozwiązania, dlatego też nie bez powodu stanowi inspirację dla innych producentów. Stale rosnąca popularność pozwoliła firmie wyrobić swój własny styl, który skupia wokół siebie wielu stałych klientów. DuraSquare to seria, której motywem przewodnim są lekkie i nienarzucające się formy, które rozbudzają nieszablonowe, wąskie ranty. Umywalki wyróżniają się bardzo subtelnymi krawędziami i zwracają na siebie uwagę precyzyjnym wykonaniem każdego elementu. Co ważne, mimo tak niewielkich grubości, marka Duravit zadbała także o wytrzymałość każdego z nich. Wanna wykonana z materiału DuraSolid zachwyca swoją lekkością wizualną. Materiał, który został wykorzystany do produkcji jest odporny na zużycie, a dodatkowo przyjemny w dotyku.

Do elementów ceramicznych producent przewidział również pewnego rodzaju dodatki, takie jak metalowe stelaże wiszące oraz stojące, do zastosowania pod umywalką. Pozwalają one na zachowanie w łazience lekkości i subtelności, co wizualnie idealnie wpisuje się w skandynawski i minimalistyczny styl. Różne wymiary umywalek pozwalają na dobór jej wielkości do metrażu danej łazienki, a ich prostokątne formy spełnią się także w roli dekoracyjnej. Wygodne wanny umilają codzienny wypoczynek podczas kąpieli. Poznaj bliżej doskonałą serię DuraSquare firmy Duravit i zainspiruj się delikatnymi rantami oraz prostokątną formą każdego elementu.

Duravit DuraSquare - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowo i funkcjonalnie - tak powinna przedstawiać się każda łazienka. Jak jednak zaprojektować pomieszczenie w ten sposób? Czym się kierować i jakie wyposażenie wybierać? Wszystkie informacje znajdziesz na naszym blogu, gdzie poruszamy ten temat. Polecamy tam także odpowiednie wyposażenie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać, aby być zadowolonym z decyzji? Dlaczego jedni kierują się wygodą, a inni oszczędnością? Jakie zalety i wady mają oba elementy wyposażenia łazienki? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w artykułach na naszym blogu, zapraszamy do czytania!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Piękne wykonanie i funkcjonalność w jednym - o takim wnętrzu marzy każda osoba. Jeśli przed remontem powstrzymują Cię obawy, zapraszamy na naszego bloga. W naszym artykule znajdziesz informacje, jak się przygotować do remontu i jak go zaplanować. Znajdziesz tam szereg przydatnych porad!