Duravit - Seria Foster

(30 produktów)
i

Duravit to firma, która wyróżnia się nowatorskimi rozwiązaniami już od 1817 roku i stanowi niedościgniony wzór na rynku ceramiki łazienkowej. Marka corocznie tworzy nowe serie samodzielnie lub wspólnie z najlepszymi biurami projektowymi. Nie inaczej jest z serią Foster, która powstała w ścisłej współpracy z Normanem Fosterem, architektem z Wielkiej Brytanii. Oferowana na 123lazienka.pl linia jest ponadczasowa i zwraca na siebie uwagę czystą formą i bardzo subtelnymi kształtami, którymi warto uzupełnić łazienki zaaranżowane w różnym stylu. Poznaj już dziś bliżej kolekcję Foster i odkryj jej klasyczne rozwiązania.

Więcej informacji o Duravit Foster

Duravit by Norman Foster

Norman Foster zadbał w tej serii o łatwość użytkowania i bardzo klasyczne formy każdej części wyposażenia łazienki. Wszystkie elementy mają obłą formę i zwracają na siebie uwagę bardzo praktycznym kształtem. Co ciekawe, większość produktów tej serii może zostać, na życzenie klienta, wyposażona w powłokę WonderGliss, która ułatwia utrzymanie wszelkich powierzchni w czystości. Norman Foster to profesjonalny i doświadczony architekt, który doskonale wie, jaka siła drzemie w białym, nieskazitelnym kolorze, zatem wszelkie elementy są wykonane jedynie w tej barwie. Mimo to, każda pojedyncza część stanowi także dekorację i nadaje efekt przytulności w łazienkowym wnętrzu poprzez odejście od ostrych form i linii. Widać to w szczególności po zaokrąglonych umywalkach stawianych i blatowych, które cieszą się dużą popularnością ze względu na atrakcyjną formą.

W serii Foster znajdziesz dziesiątki ciekawych produktów, które będą pasować do większości wystrojów i aranżacji. Dzięki wielu rozmiarom można dopasować wielkość konkretnego elementu do dostępnego metrażu łazienki. W linii Foster są bowiem dostępne modele zarówno niewielkie, takie jak umywalka mała o wymiarach 470 x 390 milimetrów, a także większe, których wymiary sięgają nawet 700 x 540 milimetrów. Doskonałym uzupełnieniem będą postumenty oraz półpostumenty, wykonane z tego samego materiału co umywalki. Duża ilość oferowanych misek toaletowych i bidetów ułatwia wybór i dopasowanie kompletu do swoich wymagań, gdyż są dostępne zarówno wersje stojące, jak i wiszące. Spłuczki zwracają na siebie uwagę oryginalnym kształtem o obłych bokach. Poznaj serię Duravit by Norman Foster!

Duravit Foster - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka prezentowała się stylowo i funkcjonalnie? W takim wypadku przeczytaj nasz artykuł, w którym poruszamy temat projektowania łazienki. Od projektu wszystko się zaczyna, więc już w tym momencie warto wszystko zaplanować. Dowiedz się, jak stylowo zaprojektować łazienkę już teraz!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie wiesz, czy w Twojej łazience lepsza będzie wanna, czy może kabina prysznicowa? W takim razie przeczytaj nasz poradnik dotyczący tego wyboru. Opisaliśmy czym się kierować, poznasz także wady i zalety obu tych elementów. Wszystko specjalnie dla Ciebie! Artykuł znajdziesz na naszym firmowym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czemu wciąż tak wiele osób obawia się remontu łazienki? To wcale nie tak trudne zadanie, do którego trzeba jednak podejść poważnie i rozsądnie. Wtedy prawdopodobnie nie napotkamy żadnych trudności. Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać, zapraszamy na naszego bloga. Znajdziesz tam więcej informacji na temat remontu łazienki i jej wyposażenia!