Duravit - Seria Luv

(10 produktów)
i

Duravit to firma, która powstała w 1817 roku i od tego czasu stanowi jedną z największych w branży ceramiki sanitarnej. Marka corocznie cieszy swoich klientów nowymi, ciekawymi projektami stworzonymi często we współpracy ze znakomitymi designerami. Nie inaczej jest z serią Lub, która została zaprojektowana przez znaną, duńską projektantkę Cecilię Manz. Linia ta jest symbolem skandynawskiej, stonowanej formy, którą podkreślają wszelkie, dostępne w tej kolekcji elementy. Warto je poznać bliżej w sklepie 123lazienka.pl i zasmakować nieco wyrafinowanej stylistyki, doskonałej do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym minimalizmie.

Więcej informacji o Duravit Luv

Luv by Cecilie Manz

Cecilia Manz zaprojektowała powyższą linię mając na uwadze swoje miejsce zamieszkania. Dania bowiem jest symbolem skandynawskiego stylu, który łączy w sobie jasne barwy z dodatkami w kolorze ziemistym, nieco wyblakłym. Wszystkie poszczególne elementy są wykonane pieczołowicie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. W większości produktów został użyty nowoczesny i autorski materiał DuraCeram, który umożliwia stworzenie rantów o grubości wynoszącej nawet 5 milimetrów. Co ciekawe, wszystkie części ceramiki z tej linii mają wąskie obrzeża, które zmieniają wystrój każdej łazienki w bardzo subtelny sposób. Mają bowiem lekką formę, która nie przytłoczy w żaden sposób pomieszczeń łazienkowych o bardzo małym metrażu. Widać tym samym, że seria ta doskonale będzie współgrać niewielkimi pomieszczeniami, w których brakuje dodatkowej przestrzeni.

Cała kolekcja jest bardzo duża i odnajdziesz w niej wszelkie, niezbędne do aranżacji elementy. Umywalki są zaokrąglone i dostępne w wielu rozmiarach od 420 x 270 milimetrów, aż po 800 x 400 milimetrów. Doskonałym ich uzupełnieniem są blaty wiszące, które stworzą w każdej łazience efekt lekkości. Dla zwolenników bardziej tradycyjnych form, firma Duravit przewidziała także klasyczne szafki z praktycznymi szufladami w białym kolorze. Owalne wanny wspaniale podkreślą estetykę łazienek. Co więcej, zostały wyposażone w wąskie rany, dostępne jedynie przy użyciu nowoczesnej technologii DuraCeram. Poznaj koniecznie oferowaną na 123lazienka.pl kolekcję Luv, którą uzupełnisz swoje mieszkanie, urządzone w klasycznym, skandynawskim stylu.

Duravit Luv - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chciałbyś dowiedzieć się wszystkiego na temat projektowania łazienki? Nie wiesz, jak do tego podejść, aby efekt był stylowy, a przy tym funkcjonalny. W takim wypadku sprawdź naszego bloga, w którym omawiamy ten temat bardzo dokładnie. Podpowiadamy tam również, jakie wyposażenie wybrać.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy kabina prysznicowe jest lepszym wyborem od wanny? Czy może jest zupełnie odwrotnie? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się wszystkiego na temat tych dwóch elementów wyposażenia łazienki, sprawdź naszego bloga. Odpowiadamy tam na wszystkie pytania odnośnie wanny i kabiny prysznicowej. Zapraszamy do czytania!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obawiasz się remontu łazienki? Nie wiesz, jak podejść do tego profesjonalnie? Kiedy wejdziesz na naszego bloga i przeczytasz odpowiedni artykuł, dowiesz się, jak zaplanować i przemyśleć remont. W ten sposób nie spotka Cię żadna nieprzyjemna sytuacja. Polecamy tam również przykładowe wyposażenie.