Duravit - Seria P3 Comforts

(101 produktów)
i

Firma Duravit produkuje najwyższej jakości ceramikę łazienkową już od 1817 roku i stale wprowadza rozwiązania, które nie mają sobie równych na rynku. Nie inaczej jest z serią P3 Comforts, która powstała z rąk znanego studia Phoenix Design. W tej kolekcji producent oraz projektant postawili na klasyczne rozwiązania i bardzo komfortową ceramikę łazienkową, która ma ułatwić życie użytkownikom, dzięki swojej funkcjonalności i trwałości. Z tego też powodu każdy element został wyposażony w szereg ciekawych rozwiązań, takich jak dodatkowe powierzchnie do odkładania akcesoriów, czy umywalki z bocznym systemem montażu.

Więcej informacji o Duravit P3 Comforts

P3 Comforts by Phoenix Design

Cała seria opiera się na subtelności i lekkich, ponadczasowych formach. Wszystkie części wchodzące w skład linii P3 Comforts są utrzymane w jasnych barwach i nie zwracają na siebie nadmiernej uwagi, zatem stanowią doskonałe tło każdej łazienki, niezależnie od panującego w niej stylu. Umywalki są lekkie i stosunkowo płytkie, co z pewnością docenią osoby dysponujące w łazience niewielką przestrzenią. Wiele z nich posiada po jednej, bądź po obu stronach pomocne miejsca dodatkowe, które mają służyć do odkładania mokrych akcesoriów kosmetycznych i łazienkowych, takich jak szczoteczki, bądź maszynki do golenia. Wanny mają kształt prostokąta o wąskich rantach, które wspaniale wyglądają w każdej łazience Co więcej, niektóre są również uzupełnione o zaokrąglony jeden, bądź dwa rogi, co umożliwia zastosowanie ich w rogach pomieszczeń.

Projektantowi serii P3 Comforts zależało na komforcie, zatem w ofercie tej linii znajdziesz także wanny z hydromasażem oraz brodziki w bardzo dużej gamie rozmiarów, które zapewnią możliwość ich zastosowania w większości łazienek, od tych niewielkich aż po bardzo obszerne. Półokrągłe deski sedesowe oraz miski toaletowe o lekkiej formie, stanowią w P3 Comforts bardzo komfortowy element użytkowy. Postumenty i półpostumenty są proste i oferowane w aż trzech rozmiarach, dzięki czemu z pewnością spełnią oczekiwania większości klientów dysponujących różną wielkością dostępnej przestrzeni łazienkowej.

Duravit P3 Comforts - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę? Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć wiele osób. Jak się okazuje, nie jest to zadanie trudne. Wystarczy jedynie odpowiednio się do niego przygotować. Chcesz wiedzieć, jak to osiągnąć? Zajrzyj na naszego bloga, gdzie poruszamy temat projektowania łazienki oraz wszystko, co z tym związane.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Szukasz doskonałego wyposażenia do łazienki? Co jednak wybrać, kiedy musisz podjąć decyzję między kabiną prysznicową a wanną? Wtedy prawdopodobnie pojawia się problem, jednak nie martw się! Chętnie pomożemy Ci się zdecydować. Na naszym blogu znajdziesz wszystko, co niezbędne na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu! Nie jest on taki straszny, jak może się wielu osobom wydawać. Odpowiednie podejście, przemyślane działania oraz dobry plan wystarczą, aby obyło się bez niespodzianek. Z pewnością również perspektywa nowoczesnego wykończenia będzie dodatkową motywacją.