Duravit - Seria Starck 1

(50 produktów)
i

Podczas aranżacji łazienki warto mieć na celu przede wszystkim funkcjonalność tego pomieszczenia. Remont, czy też wyposażanie łazienki od podstaw, powinno być podzielone na kilka etapów. Najważniejszymi elementami są urządzenia sanitarne, dlatego istotne jest by wybierać tylko modele sprawdzone i o wysokiej jakości. Idealną propozycją z pewnością będzie kolekcja Duravit Starck 1, dostępna w naszym sklepie 123lazienka.pl. Zapraszamy do zapoznania się z jej zaletami już dziś!

Więcej informacji o Duravit Starck 1

Starck 1 by Philippe Starck

Podczas aranżacji łazienki powinieneś przede wszystkim zastanowić się nad swoimi potrzebami, aby efekt końcowy był w stanie je całkowicie spełnić. Jeśli szukasz ceramiki łazienkowej, która będzie inwestycją na lata, a poszczególne jej elementy będą cechowały się starannością wykonania każdego detalu, to kolekcja Starck 1 firmy Duravit jest dla Ciebie stworzona. To linia stylistyczna cechująca się nowoczesną interpretacją historycznych elementów służących do utrzymania należytej higieny. Projekty z tej serii wykonywane są niezmiennie w sposób manualny od 1994 roku, a ich cechą charakterystyczną jest nowoczesny klimat zainspirowany ponadczasową klasyką.

Krawędzie mebli dostępnych w tej kolekcji zostały wykonane z odpornego i bardzo trwałego aluminium, które będzie dzielnie służyć przez lata intensywnej eksploatacji. Co więcej, ceramika i meble z tej serii są niezwykle komfortowe, przestronne i pozbawione jakichkolwiek uchwytów co sprzyja efektowi prostoty i minimalizmu. Warto również zwrócić uwagę na poszczególne elementy wchodzące w skład kolekcji Starck 1. Umywalki dostępne są w kwadratowej i okrągłej wersji, a szafki podumywalkowe w tej kolekcji szybko stały się bestsellerem ze względu na swój niebanalny design. Różne kolory wykończenia w połączeniu z białą ceramiką dają spójny zestaw. Warto wyposażyć swoją łazienkę w elementy wchodzące w skład linii Starck 1 by Philippe Starck.

Duravit Starck 1 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie wiesz, jak zaprojektować swoją łazienkę? Oczekujesz pięknego wykończenia, stylu, ale również funkcjonalności? W takim razie powinieneś poznać kilka rad i informacji na ten temat. Gdzie je znaleźć? To proste, wystarczy, że przeczytasz nasz artykuł na blogu, który porusza ten temat, odpowiadając na główne pytania!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wysokiej klasy, wytrzymałe i piękne - takie powinno być wyposażenie do łazienki. Co jednak kiedy staniemy przed decyzją zakupu wanny lub kabiny prysznicowej? Co lepiej sprawdzi się w twojej łazience? Tutaj pomoże nasz poradnik na blogu firmowym!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chcesz, aby remont łazienki przebiegł bez zakłóceń i najmniejszych problemów? W takim razie powinieneś dowiedzieć się podstawowych informacji na temat tego, jak odpowiednio do niego podejść. Wszystko opisaliśmy na naszym blogu. W jednym z artykułów poruszamy ten trudny temat, zapraszamy do czytania!