Duravit - Seria Starck 3

(6 produktów)
i

Meble są najważniejszym elementem każdej łazienki, a przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i ciekawych form, mogą stanowić także doskonałe miejsce do przechowywania akcesoriów. Natomiast odpowiednio zaaranżowane elementy ceramiki sanitarnej, oprócz pełnienia funkcji użytkowej, wpływają również na wizualną stronę każdego pomieszczenia. Warto zatem już dziś zapoznać się z nową kolekcją cenionej firmy Duravit Starck 3, dostępną w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Stwórz w swojej łazience miejsce idealne do przyjemnego spędzania czasu, które będzie także estetycznie urządzone.

Więcej informacji o Duravit Starck 3

Starck 3 by Philippe Starck

W naszym sklepie internetowym dostępne są trzy kolekcje Starck, które diametralnie się od siebie różnią. Prezentowana linia Starck 3 jest najpopularniejszą z nich i bez wątpienia zrewolucjonizowała rynek sanitarny. Kolekcja charakteryzuje się przede wszystkim wysoce trwałymi materiałami, odpornymi na wszelkie uszkodzenia czy też zarysowania podczas intensywnego użytkowania. Wszystkie poszczególne elementy są wykonane z dbałością o każdy detal, łącząc piękny design z funkcjonalnością i wygodą. Ta linia stylistyczna z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania.

Prezentowana linia Starck 3 kryje w sobie praktyczne umywalki, które mają delikatne krawędzie i delikatne wzniesienia przy połączeniu ze ścianą. Co więcej, ergonomiczne wymiary i formy prostokąta sprawiają, że umywalki bez problemu zmieszczą się w każdej łazience, nawet w takiej, w której brakuje wystarczającej ilości przestrzeni. Zazwyczaj metraże łazienkowe są niewielkie, dlatego odpowiednia szerokość i skrócony wysięg prezentowanych modeli idealnie się w nich sprawdzi. Materiały blatów pod umywalki zostały wykonane z wysokiej jakości kamienia i drewna, a ich duże powierzchnie są także znakomitym miejscem do odłożenia akcesoriów łazienkowych czy też innych, drobnych przedmiotów. Warto również zwrócić uwagę na miski toaletowe, które oferują wysoki poziom higieny, istotnej dla każdego domownika.

Duravit Starck 3 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Pięknie wykończone elementy armatury łazienkowej, wysoka jakość i trwałość - takie właśnie powinno być wyposażenie łazienki. Wiesz już, co nieco o stylowym projektowaniu tego pomieszczenia. Najważniejsze są elementy, które go tworzą. Po więcej informacji zapraszamy na naszego bloga firmowego.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie możesz się zdecydować między kabiną prysznicową a wanną? Ten wybór męczy Cię już od dłuższego czasu? Zastanów się więc, co wolisz czy wygodę, czy raczej oszczędność. Następnie sprawdź naszego bloga, gdzie znajdziesz artykuł na temat obu tych elementów, ich wad oraz zalet.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy piękna i nowoczesna łazienka nie powinna przezwyciężyć obaw remontowych? Z pewnością właśnie tak powinno być. Jednak jak pozbyć się strachu związanego z remontem łazienki? Najważniejsze, aby go dobrze zaplanować, wtedy wszystko przebiegnie bez problemów. Jak tego dokonać? Dowiesz się z naszego bloga firmowego.