Elita

(12 produktów)
i

Podstawowym elementem wyposażenia łazienki są meble łazienkowe. Polecamy produkty firmy Elita. Znajdziesz tutaj między innymi zlewy i umywalki oraz szafki, blaty, lustra i oświetlenie do Twojej łazienki.

Więcej informacji o Elita

Wybierz meble łazienkowe firmy Elita

Podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki są meble. Często służą one za miejsce do przechowywania wszelkiego rodzaju akcesoriów. Czasem jednak są one wykorzystywane jako podstawa pod blaty umywalkowe. Jeżeli aktualnie masz zamiar kupić szafki, blaty, lustro czy oświetlenie do swojej łazienki, to skorzystaj z naszej oferty! Znajdziesz w niej produkty firmy Elita, cenionego na rynku producenta wyposażenia łazienek. To egzemplarze trwałe i odporne na kontakt z wilgocią. Takie rozwiązanie na pewno wpłynie na komfort użytkowania łazienki. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru tak samo, jak wielu naszych poprzednich klientów. Czy Twoim marzeniem jest szafka wisząca z lustrem i oświetleniem, a może uniwersalny kosz na pranie? Wszystko to znajdziesz w ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl!

Zapraszamy do zakupu wysokiej klasy mebli do Twojej łazienki

Bardzo ważną kwestią w przypadku produktów firmy Elita jest funkcjonalność. Rozwiązania, na jakie zdecydowano się przy produkcji, spełnią Twoje oczekiwania w stu procentach. W ofercie znajdziesz zarówno meble, jak i komplety mebli wraz z ceramiką łazienkową. Przykładem może być umywalka nablatowa z szafką, dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Oczywiście to nie wszystko — w asortymencie znajduje się kilkadziesiąt innych pozycji, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Zdecyduj się między innymi na podpory blatu, wiszące lub stojące szafki w różnych kolorach, czy lustra i podwójne białe umywalki. Wybór jest ogromny, co pozwoli Ci znaleźć to, czego szukasz!

ELITA - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz urządzić stylową łazienkę, ale nie chcesz zatrudniać projektanta? Poznaj wszystkie tajniki projektowania wnętrza i zdecyduj się na związany z naturą styl ekologiczny, wyróżniający się szklanymi i chromowanymi elementami styl high-tech, czy przywołujący na myśl minione lata styl retro.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Przestronna łazienka pozwala na zastosowanie dużej kabiny prysznicowej lub wanny. Niekiedy można sobie pozwolić nawet na oba rozwiązania. W mniejszym pomieszczeniu lub w domu, gdzie z jednej łazienki będzie korzystało więcej osób, lepiej sprawdzi się natrysk. Przed ostatecznym wyborem warto przemyśleć wszystkie wady i zalety obu produktów.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każdy ma inne wyobrażenie o remoncie. Jedni długo się przygotowują, szukając cenowych okazji i zbierając odpowiednią wiedzę na temat poszczególnych prac remontowych, natomiast inni stawiają na wygodę i zatrudniają fachowców, którzy sami zajmują się niezbędnymi zakupami i zleconymi pracami. A Ty, do której grupy należysz?