Elita - Seria Gali

(0 produktów)
i

Poszukujesz nowoczesnego, ale też praktycznego rozwiązania do swojej łazienki? Poznaj szykowną umywalkę nablatową z serii Elita Gali, której okrągła, prosta forma wprawi w zachwyt każdego użytkownika. Ceramiczną misę w ponadczasowym, śnieżnobiałym kolorze możesz ustawić na blacie, w celu uzyskania miejsca wokół umywalki na potrzebne akcesoria.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Gali

Firma Elita ma w swoim asortymencie kilkaset produktów niezbędnych do wyposażenia łazienki. Wśród nich znajdują się szafki pod umywalki, blaty, lustra, oświetlenie LED, a także szafki wiszące czy wysokie stojące tak zwane słupki. W serii Elita Gali dostępne są umywalki w kształcie głębokiej misy. Białe i eleganckie stworzą niebanalny wystrój i sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Z odpowiednio dopasowaną baterią mogą nabrać zupełnie odmiennego charakteru i nadadzą wnętrzom wyrazistości.

Nowoczesne baterie to ekonomiczne i oszczędne urządzenia, które pomagają obniżyć nasze rachunki. Jednouchwytowe mieszacza od razu dostosowują odpowiednie ciśnienie i pożądaną temperaturę, a zastosowanie perlatorów napowietrzających wodę nadaje strumieniowi obfitości. W domu, gdzie często zapomina się wyłączyć wodę oraz w przypadku obiektów użyteczności publicznej doskonale sprawdzą się wbudowane w armaturę wyłączniki czasowe czy też czujniki ruchu. Nowoczesna armatura pozwala zatem oszczędzać wodę i obniżyć rachunki i choć zaawansowane technologie są kosztowne, to warto zainwestować, by chronić nie tylko środowisko, ale i swój portfel.

Umywalka Elita Gali w stylu retro lub nowoczesnym

Kształt głębokiej białej misy umywalki Elita Gali może kojarzyć się z dawną tradycją mycia się w domach bez dostępu bieżącej wody. Lekkie nawiązanie projektu nasuwa się nieuchronnie i podpowiada stylizację łazienki w wersji retro. Wystarczy wówczas dobrać odpowiednią baterię, na przykład w kolorach brązu czy starego złota z charakterystycznie wyprofilowanymi pokrętłami, które dopełnią całości aranżacji i przeniosą nas w czasie.

Styl retro nie jest jednak wcale wymogiem w tym przypadku. Nowoczesne baterie na ścianę lub wysokie, stojące tak zwane sztorcowe nadadzą mocnego akcentu współczesności, a w swojej minimalistycznej formie i często futurystycznych kształtach od razu uwidocznią postęp technologiczny, jaki nastąpił przez ostatnie lata. Oryginalne kaskady czy transparentne korpusy ukazujące przepływ wody, nie tylko są atrakcyjne w formie, ale i komfortowe w użytkowaniu.

Elita Gali - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie ma idealnego przepisu na piękną i stylową łazienkę, która będzie odpowiadała oczekiwaniom każdego. Warto dobrać meble, ceramikę, armaturę i kolorystykę w taki sposób, aby pasowała do Twoich upodobań   w zależności od tego, czy wolisz, gdy otaczają Cię spokojne, stonowane barwy, czy też czerpiesz energię z mocnych, zdecydowanych odcieni.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Na rynku są dostępne wanny i kabiny prysznicowe w wielu różnych wariantach. Pierwsza opcja jest idealna dla osób preferujących relaks podczas długiej kąpieli, a kilkuminutowy natrysk to świetne rozwiązanie dla wszystkich stawiających na proste i ekonomiczne wybory. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego bloga.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bój się remontu. Zmiana wystroju i sprzętów na nowsze i lepsze powinna być przyjemnością cieszącą wszystkie zmysły podczas trwających prac remontowych, a także długo po ich zakończeniu. Stworzenie efektownego wnętrza nie wymaga fachowej wiedzy i jest możliwe w łatwy sposób. Poznaj wskazówki na naszym blogu.