Elita - Seria Imirror

(0 produktów)
i

Lustro to niezbędny i najważniejszy atrybut każdej łazienki. Do pokoi kąpielowych utrzymanych w nowoczesnej aranżacji doskonałym rozwiązaniem będzie lustro LED z kolekcji Elita Imirror, wyposażone w czujnik ruchu pozwalający na bezdotykowe włączenie. Model wykonany z wysokiej jakości materiałów jest odporne na działanie wilgoci, temperatury i korozji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Imirror

Polska firma Elita już od ponad dwudziestu lat oferuje meble i akcesoria do łazienek, które dostosowując do zmieniających się trendów oraz postępu technologicznego, niezmiennie zachwycają klientów swoją funkcjonalnością i formą. W serii Elita Imirror znany polski producent proponuje doskonałej jakości lustra łazienkowe, wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED oraz czujnik ruchu umożliwiający jego bezdotykowe włączenie.

Różne kształty luster, ich ramy oraz sposoby ich oświetlenia nadają każdej łazience swoistego charakteru. Dobranie odpowiedniego zwierciadła to nie tylko efekt wizualny, ale i podstawa dobrej widoczności. Lustro służy przecież do codziennych czynności takich jak wykonywanie makijażu, układanie fryzury, czy w przypadku panów również golenie. Dobre lustro doświetla także przestrzeń łazienki, a w małych pomieszczeniach potrafi zdziałać cuda, optycznie je powiększając.

Lustra Elita Imirror - nowoczesne rozświetlenie łazienki

Tradycyjne lustra są oprawione w drewniane, ceramiczne czy metalowe ramy, lecz obecnie na ścianach łazienek pojawiają się również lustra wklejane w płytki, podświetlane nowoczesnymi listwami ledowymi, a także unowocześnione wersje klasycznych wiszących szafek na drobiazgi z lustrzaną taflą na drzwiczkach. Produkty serii Elita Imirror to prostokątne, mocno zaokrąglone tafle lustrzane prezentujące się niezwykle efektownie i niebanalnie.

Współczesne lustro jest nie tylko przedmiotem, które odbija obraz rzeczywistości, bowiem montując lustra łazienkowe, można skorzystać z różnego rodzaju wsparcia, jakie dają nowoczesne technologie. Pierwszym z nich jest oczywiście odpowiednie doświetlenie, niezbędne zwłaszcza wtedy, kiedy łazienka nie posiada okna i nie jest na tyle jasnym pomieszczeniem, by wystarczało jedno, górne źródło światła. Drugim praktyczną pomocą jest montaż maty grzewczej, która zapobiega zaparowaniu lustra podczas dłuższej kąpieli. Przydatne są także czujniki ruchu pozwalające na bezdotykowe włączanie oświetlenia lustra tak jak w przypadku produktu LUSTRO LED IMIRROR 80/60.

Elita Imirror - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli lubisz bliskość natury, to swoją nową łazienkę możesz urządzić w stylu ekologicznym. Miłośnikom szklanych bądź chromowanych elementów polecamy wystrój w stylu high-tech, a retro przeznaczony jest dla kolekcjonerów mebli i akcesoriów z minionych lat. Nie ważne, w jakim stylu zaprojektujesz swoją łazienkę, ważne, byś czuł się w niej komfortowo i bezpiecznie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową jest uzależniony od wielu czynników. Po pierwsze dokładnie rozważ wszystkie zalety i wady obu rozwiązań. Pomyśl o swoich upodobaniach, kto jeszcze będzie korzystał z łazienki, a także o tym, jakim metrażem i ustawieniem dysponujesz. Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Podczas remontu nie musisz się stresować, czy zdążysz wykonać wszystko zgodnie z planem. Wystarczy, że przed rozpoczęciem prac stworzysz skrupulatny konspekt kolejno wykonywanych czynności i odpowiednio wcześniej zaopatrzysz się w produkty wysokiej jakości, które nie ulegną uszkodzeniu podczas instalacji i będą bezawaryjnie służyć Ci przez długi czas.