Elita - Seria Iwa

(0 produktów)
i

Elita Iwa to seria eleganckich umywalek dostępnych na 123lazienka.pl. Ceramiczna misa zwraca na siebie uwagę nowoczesnym wyglądem i klasycznym białym kolorem. W ofercie naszego sklepu możesz nabyć model pojedynczy oraz wersję podwójną, która doskonale się sprawdzi w domu z jedną łazienką i liczną rodziną.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Iwa

Wystrój łazienki jest dużym wyzwaniem dla każdego, kto buduje, remontuje lub odnawia swój dom czy mieszkanie. Wybór odpowiednich materiałów, mebli, kolorystyki, stylu oraz pasującej do nich armatury i akcesoriów to część prac, jakie często sprawiają wielką trudność klientom. Z pomocą przychodzą producenci i sprzedawcy, proponując pełne zestawy i kolekcje, w których można skompletować świetnie dobrane do siebie główne elementy i towarzyszące im dodatki do łazienek.

Firma Elita jest polskim producentem obecnym na rynku od wielu lat i oferującym nowoczesne linie mebli, umywalek, luster, blatów i innych niezbędnych w łazienkach przedmiotów. Seria Elite Iwa obejmuje umywalki przeznaczone do wbudowania w szafkach. Klasycznie białe, prostokątne z zabezpieczającym otworem przelewowym są wyprofilowane tak, by na brzegach tworzyć niewielkie półeczki, bardzo przydatne podczas codziennych czynności. Umywalki są wyprodukowane z popularnej i trwałej ceramiki w przystępnej cenie, a ich czyszczenie jest łatwe i nie wymaga użycia specjalnych środków.

Umywalki Elita Iwa dla małych i dużych rodzin

Instalując umywalkę w łazience, pragniemy, by w pełni spełniała ona swoje zadanie. Co jednak zrobić, kiedy łazienka jest jedna, rodzina duża i poranna toaleta przedłuża się w nieskończoność, a czasu mało? Pomocna może okazać się oferta naszego sklepu, w której znajduje się ELITA IWA 120 - UMYWALKA 125,5X50,5 CM PODWÓJNA BIAŁA, dostosowana do montażu w szafkach z serii Marsylia. Dwie misy umywalki przedziela płaska przestrzeń, świetnie sprawdzająca się jako mała poręczna półka na drobiazgi potrzebne przy szybkiej porannej toalecie.

Umywalka z dwiema misami z serii Elita Iwa jest wykonana z trwałej, białej ceramiki. Posiada zabezpieczające otwory przelewowe, a także przygotowane miejsce do montażu baterii. Długa, podwójna umywalka doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się czas i szybkość przygotowania do wyjścia. Producent umywalki daje dwuletnią gwarancję na swoje wyrób. Ceramiczne umywalki mają dodatkową zaletę w postaci bardzo przystępnej ceny.

Elita Iwa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Gustownie urządzona łazienka to miejsce, w którym spędza się czas z ogromną przyjemnością. Jaki jest przepis i czym się kierować podczas tworzenia idealnej przestrzeni, w której odpocznie ciało i zmysły - panującą obecnie modą, czy funkcjonalnością? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W zależności od Twoich upodobań, w nowej łazience chciałbyś osiągnąć maksimum komfortu, dlatego zastanawiasz się, czy lepszym rozwiązaniem będzie prosta kabina prysznicowa, czy wygodna wanna. Oba rozwiązania mają zalety i wady, które opisaliśmy na naszym blogu. Zapoznaj się z nimi, wówczas wybór okaże się o wiele prostszy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie obawiaj się remontu, ale podejdź do niego z głową, wtedy okaże się prostym i szybkim procesem zmiany aranżacji na lepszą i wygodniejszą. Wystarczy, że w odpowiedni sposób zaplanujesz wykonywanie poszczególnych czynności i odpowiednio przygotujesz się do tego zadania. Wskazówki znajdziesz na naszym blogu.