Elita - Seria Maxxi

(0 produktów)
i

Elita Maxxi to seria nowoczesnych i bardzo eleganckich umywalek meblowych. Szeroka, prostokątna misa gwarantuje maksimum wygody podczas codziennego użytkowania. Pojedyncze i podwójne ceramiczne modele w uniwersalnym białym kolorze posiadają wybity otwór pod baterię. Umywalki zostały stworzone do kompletowania z szafkami z serii Look.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Maxxi

Elita jest polską firmą, która oferuje swoje produkty już od ponad dwudziestu lat klientom poszukującym funkcjonalnych mebli i nowoczesnych akcesoriów do łazienek. Wśród kilkuset produktów firmy znajdują się pojemne szafki i blaty pod umywalki w różnych kolorach, lustra łazienkowe z innowacyjnymi funkcjami podgrzewania i oświetlenia, a także umywalki nablatowe oraz wpuszczane do mebli, w różnorodnych kształtach i stylistyce.

Seria Elita Maxxi to linia umywalek do montowania w szafkach. Wyprodukowane z tradycyjnej ceramiki, odpowiednio wyprofilowane misy, są przystosowane do montażu z szafkami pochodzącymi z serii Elita Look, dostępnej również w naszym internetowym sklepie www.123lazienka.pl Oprócz nowoczesnego kształtu i funkcjonalnej formy, umywalki cechuje przystępna cena, dzięki zastosowaniu popularnego i powszechnie stosowanego wytrzymałego materiału ceramicznego.

Umywalki Elita Maxxi to dużej i małej łazienki

Łazienki, w których przestrzeń jest ograniczona, wymagają zastosowania mebli i akcesoriów o mniejszych gabarytach, lecz spełniających swoje praktyczne funkcje na co dzień. W serii Elita Maxxi znajdują się zarówno misy niewielkie do wąskich szafek, jak i duże dwukomorowe rodzinne umywalki. Wszystkie są wyposażone w otwory przelewowe, zabezpieczające przed nadmiernym przepełnieniem misy wodą. Posiadają również przygotowany otwór na montaż baterii, a praktycznie wyprofilowana część przy ścianie może służyć za niewielką półeczkę na przybory, podczas codziennej toalety.

Umywalki wpuszczane z serii Elita Maxx i są wyprodukowane z białej ceramiki, odpornej na zarysowania i uszkodzenia. Jej niewątpliwą zaletą jest możliwość czyszczenia powierzchni różnymi środkami myjącymi i dostępnymi powszechnie detergentami, bez obaw o zniszczenia czy odbarwienia. Białe umywalki sprawdzą się w wielu łazienkach, a jasna, świeża kolorystyka wprowadzi do nich powiew świeżości i lekkości. Połączone z szafkami Look w kolorze bieli lub naturalnego dębu stworzą idealną całość. Umywalki serii Elita Maxx i są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Elita Maxxi - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to bardzo specyficzne miejsce w każdym domu. Ważna jest w niej nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka, która pozwala w pełni odpocząć zarówno ciału, zmysłom, jak i psychice, dlatego powinna być zaaranżowana w taki sposób, aby w pełni odpowiadała Twoim preferencjom, a także oczekiwaniom pozostałych domowników.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podczas urządzania nowej łazienki lub gruntownego remontu obecnej aranżacji zdarza się, że musisz wybrać między wanną a kabiną prysznicową. Ob rozwiązania diametralnie się od siebie różnią. Mają też wiele zalet i wad, które powinieneś poznać, zanim zdecydujesz się i kupisz jeden z sanitariatów.  

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nieustanne komplikacje, spore wydatki i długie godziny pracy w trudnych warunkach - tak przeważnie kojarzy się remont łazienki. Można go jednak wykonać w prosty, bezproblemowy i o wiele tańszy sposób, niż myślisz. Zakup odpowiednich produktów, a także korzystanie ze sprawdzonych porad i metod zamieni koszmar w przyjemne zajęcie.