Więcej informacji o Elita Olivia Wall

Elita Olivia Wall - co musisz wiedzieć

Olivia Wall to seria kinkietów do łazienek. Dostosowane do montażu na ścianie. Lampy wykonane są z chromowanego metalu. Przez to wpisują się w nowoczesne wręcz minimalistyczny styl. Będą pasować do każdego pomieszczenia. Lampy są zaprojektowane tak, aby nie odwracać uwagi od innych elementów wystroju. Przystosowane są do zamontowania żarówek LED. Tym samym oszczędzasz energię i pieniądze, ale także dbasz o środowisko.

Kinkiety pełnią także ważną funkcję praktyczną. Zamontowane nad lustrem pomagają w wykonaniu makijażu. Światło padające z góry lepiej oddaje naturalne światło. Kinkiety pomogą także mężczyznom przy goleniu się lub przycinaniu brody. Kinkiety te możesz też zamontować w każdym dowolnym miejscu łazienki. Możesz przez to uczynić je głównym źródłem światła - zwłaszcza w niewielkiej łazience. Prosta forma kinkietu ułatwia jego montaż w każdym miejscu łazienki. Materiał wykonania - metal - ułatwia także czyszczenie i utrzymanie. Każdy z kinkietów ma dwuletnią gwarancję.

Elita Olivia Wall - możliwości aranżacji

Kolekcja pasuje do nowoczesnych aranżacji. Kinkiety Olivia Wall są idealnym dodatkiem wszędzie tam, gdzie lampa traktowana jest jako element techniczny i niezbyt ważny dla całego wystroju łazienki. Mogą być użyte tam, gdzie najważniejsze są inne elementy wystroju. Przykłady mogą być to kafelki o nietypowym wzorze, czy blaty wykonane z niestandardowego materiału. Możesz także użyć drewna o ciekawym układzie słojów.

Jeżeli chcesz, aby lampy stały się ważnym elementem wystroju łazienki, postaw na dodatki z metalu lub w chłodnych kolorach. Ważne jest także odpowiednie dobranie form. Najlepsze w tym przypadku będą formy geometryczne i proste jak kwadratowa umywalka, czy prostokątna wanna. Możesz także wypróbować styl industrialny, np.: poprzez zastosowanie surowych materiałów jak beton. Możesz również eksponować metal, na przykład kupując szafki z metalowymi akcentami lub lustro w grubej metalowej ramie.

Elita Olivia Wall - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aranżując wymarzoną łazienkę i tworząc idealny plan, tak aby pomieszczenie było funkcjonalne i przyjemne dla oka, nie można pominąć ważnej kwestii, jaką jest jego oświetlenie. Dobrze dobrane światło nie tylko kształtuje przestrzeń, ale może wizualnie poprawiać jej proporcje i wprowadzać pożądany nastrój. Sprawdź jak stylowo zaprojektować wnętrze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno wanna, jak i prysznic pasują do niewielkich łazienek i przestronnych salonów kąpielowych. Które rozwiązanie wydaje się lepsze, jeśli musisz wybrać jedno z nich? Obok wielu zalet i wad należy wziąć pod uwagę preferencje i upodobania każdego z domowników, dostępne miejsce i specyfikę całego wnętrza.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każdy remont kojarzy się z dużą ilością kurzu, hałasu i bałaganu, ale wcale nie musi oznaczać katastrofy. Wystarczy stworzyć dokładny projekt całego pomieszczenia i plan wykonywania poszczególnych prac w odpowiedniej kolejności. Możesz też posiłkować się wskazówkami, które opisaliśmy na naszym blogu, wówczas wszystkie czynności przebiegną bez problemów.