Więcej informacji o Elita Placa

Elita Placa - najważniejsze informacje

Elita Placa to seria minimalistycznych umywalek. Misy są prostokątne, ale ich kanty są delikatnie zaokrąglone. To nadaje umywalkom oryginalnego charakteru. To sprawia także, że ich kształt wydaje się bardziej miękki i mniej agresywny. Misy są dość głębokie i mogą pomieścić kilka litrów wody. Przez to ta seria jest nie tylko elegancka, ale także bardzo praktyczna. Są to umywalki nablatowe. Oznacza to, że możesz je umieścić na dowolnie wybranym blacie, dostosowując go do wybranej aranżacji.

Umywalki z tej serii wykonane są z wyjątkowo wytrzymałej ceramiki. Nadają się do miejsc, w których są wyjątkowo intensywnie i często użytkowane, np.: w firmie lub hotelu. Możesz też stosować różnorodne środki chemiczne służące do czyszczenia i utrzymywania czystości. Mimo to na misie nie pojawią się zadrapania, a umywalka utrzyma swój kolor i połysk. Każda umywalka posiada także dwuletnią gwarancję, co zapewnia jej trwałość.

Elita Placa - możliwości aranżacji

Prosta, ale elegancka umywalka Placa pasuje niemal do każdego wystroju. Najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach z prostym wystrojem. Możesz użyć geometrycznych dodatków jak kwadratowe kafelki lub prostokątne lustro. Szczególnie dobrze jednak ta seria sprawdzi się w minimalistycznych łazienkach. Będzie więc wyróżniać się w pomieszczeniach, gdzie nie ma zbyt wielu ozdób, a sam wystrój nie wyróżnia się niczym szczególnym. Seria Placa pasuje także do łazienek o klasycznym, nawet eleganckim stylu.

Elita Placa to umywalki nablatowe. Oznacza to, że możesz do nich dobrać sam blat lub blat i szafkę pod nim. To stwarza wiele możliwości. Kolory, zarówno szafki, jak i blatu, możesz dobierać do swoich preferencji oraz dopasowywać do stylu łazienki. Możesz wybrać kolory kontrastowe, żywe lub wręcz przeciwnie - delikatne i pastelowe. Możesz wybrać też różnorodne materiały. Interesujące będzie zestawienie błyszczącej ceramiki z innymi materiałami o lśniącej powierzchni. Wówczas uzyskasz efekt idealnego dopasowania. Możesz też wybrać inne materiały, w tym także naturalne - ciepłe drewno lub zimny marmur.

Elita Placa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Bez względu na to, w jakim stylu chcesz urządzić łazienkę, pamiętaj, aby przy wyborze kluczowych elementów kierować się swoim gustem i potrzebami. Wtedy wystrój zapewni Ci komfortowe warunki każdego dnia i z pewnością szybko się nie znudzi. Mnogość produktów dostępnych na rynku gwarantuje, że znajdziesz dokładnie takie produkty, o jakich marzysz.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Ważne decyzje, które będą miały wpływ na najbliższą przyszłość, warto dokładnie przemyśleć. Tak jest też z wyborem pomiędzy wanną a kabiną prysznicową w momencie podjęcia decyzji, które rozwiązanie idealnie się wpisuje w metraż Twojej łazienki i zaspokoi potrzeby i wymagania również pozostałych domowników.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie obawiaj się remontu! Zazwyczaj remont łazienki utożsamiamy z brudem, kurzem, chaosem i sporymi wydatkami, ale wcale nie musi tak być. Stwórz plan łazienki, dokładnie ją wymierz i wybierz poszczególne elementy wyposażenia. Zaplanuj po kolei wszystkie działania i ciesz się szybką i bezproblemową zmianą na lepsze.