Więcej informacji o Elita Saly

Elita Saly — najważniejsze informacje

Elita Saly to seria umywalek meblowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz miejsce, a także znajdziesz idealny schowek na wszelkie przybory, kosmetyki i środki czystości. Możesz znaleźć szafki idealnie dopasowane do wielkości umywalki oraz jej stylu. Sama umywalka to duża misa o kształcie prostokątnym. Są to umywalki, które wpasowują się w styl nowoczesny. Ich szerokie brzegi sprawiają , że bez problemu możesz postawić na nich dodatkowe przybory, na przykład pojemnik na szczoteczki lub mydelniczkę.

Umywalki Saly przypominają nieco tradycyjne umywalki. Wykonane są jednak z bardzo nowoczesnego materiału. Nie jest to tradycyjna ceramika, a konglomerat. Jest to połączenie ceramiki z żywicami. To sprawia, że misa umywalki jest nieco bardziej elastyczna i odporniejsza na zniszczenia i zarysowania. To też sprawia, że jest bardziej wytrzymała. Jeśli nawet pojawiają się na niej drobne uszkodzenia, to są one łatwe do usunięcia domowymi metodami. Umywalki tego typu świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i firmie.

Elita Saly — do jakiego stylu pasuje?

Geometryczny kształt umywalek Saly pasuje do łazienek o nowoczesnym wystroju. Dobierz dodatki, które nie posiadają zbędnych ozdób. Postaw na minimalizm. Ta seria sprawdzi się w łazienkach, gdzie ozdobą może być faktura poszczególnych elementów. Możesz więc wybrać płytki wykonane z kamienia lub marmuru. Podłoga zaś może być wykonana z tradycyjnych płytek z ceramiki. Podobnie może być z mniejszymi elementami jak choćby pojemnikami i koszami. Najważniejszym jednak elementem wystroju są meble. Szafka umywalkowa musi pasować do łazienki nie tylko wymiarami. Wszystkie szafki muszą być dopasowane do ogólnego zamysłu. Nie muszą być one wykonane z drewna — sprawdzą się także nowoczesne materiały odporne na wilgoć, np.: lakierowane płyty. Poszczególne meble powinny pasować do siebie wyglądem — np .: pochodzić z tej samej serii. W tym przypadku wybierz szafki prostokątne — tak , by umywalka pasowała do nich kształtem.

Elita Saly - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Bez względu na to, czy aranżujesz niewielką łazienkę w bloku, czy przestronny salon kąpielowy w domu jednorodzinnym, pamiętaj, że stylowa łazienka to eleganckie wnętrze z gustownymi meblami i ceramiką sanitarną. Ponadczasowy, biały odcień sprawia wrażenie czystości i świeżości, a niepozorne dodatki wprowadzą przytulny charakter do Twojego salonu kąpielowego.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową to trudne zadanie, mimo że oba rozwiązania mogą być stosowane bez względu na dostępny metraż. Zarówno wanna, jak i prysznic mają wiele zalet, ale też wady. Jeśli nie jesteś przekonany co wybrać, połącz funkcje obu produktów i zastosuj wannę z kabiną prysznicową.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Stwórz stylową łazienkę w swoim domu. Jeszcze nie zacząłeś? Nie bój się remontu! Skorzystaj z porad i wskazówek dostępnych na naszym blogu i zaplanuj remont krok po kroku, a zobaczysz, że wszystko odbędzie się sprawnie i bez problemów.