Elita - Seria Skappa

(0 produktów)
i

Elita Skappa to pojedyncze oraz podwójne umywalki wpuszczane w blat o klasycznym, prostokątnym kształcie. Stworzone tak, by skompletować je można było z szafkami z serii Look, Ambio, Inge oraz Desi Plus. Prezentowany model jest niezwykle praktyczny. Posiada powierzchnię, na której można postawić przedmioty codziennego użytku, z kolei rzadziej używane akcesoria schować w szafce pod umywalką.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Skappa

Elita Skappa — podstawowe informacje

Skappa to seria umywalek wpuszczanych w blat. Takie rozwiązanie gwarantuje ciekawy efekt wizualny. Misy umywalek niemal nie wystają ponad blaty, w związku z czym nie wyróżniają się. Każda z umywalek z tej serii ma kształt prostokątny. W kolekcji znajdują się tradycyjne umywalki pojedyncze oraz rzadziej spotykane umywalki podwójne. Tego typu umywalki świetnie sprawdzą się w większych łazienkach. Dzięki temu możesz dzielić czas z bliską osobą nawet podczas porannej toalety.

Wszystkie misy mają szerokie brzegi. Takie rozwiązanie zapewnia miejsce np.: na szczoteczki do mycia zębów czy kosmetyki. Misy umywalkowe wykonane są z wysokiej jakości ceramiki wytwarzanej w tradycyjny sposób. Proponowane produkty są odporne na szorowanie. Możesz także używać dowolnych środków do czyszczenia — w tym silnych chemikaliów. Na umywalkach nie pojawiają się zarysowania lub pęknięcia. Umywalki posiadają otwór przelewowy, dzięki czemu możesz nalać do nich więcej [a][b][c][d][e][f]wody. Ewentualny nadmiar zostanie właściwie odprowadzony. Obecne są także otwory na baterie łazienkowe. Producent proponuje także dwuletnią gwarancję na każdy produkt.

Elita Skappa — gdzie pasuje?

Umywalki z tej serii to produkty o nowoczesnym wzornictwie. Świetnie sprawdzą się w łazienkach urządzonych w awangardowym, ale jednocześnie bardzo eleganckim stylu. Także i pozostałe dodatki powinny być eleganckie, np.: w stonowanych kolorach. Możesz postawić także na geometryczne wzory. W nowoczesny styl świetnie będą się wpisywać także elementy z metalicznym połyskiem, w szczególności chromowane.

Dobierz także odpowiedni blat z otworem pasującym do wybranej umywalki. Pamiętaj, że blat pełni nie tylko rolę praktyczną, ale także estetyczną. Ciekawy efekt uzyskasz, wybierając blat lakierowany na biało. Dobrym pomysłem jest także kupno innych elementów w podobnej kolorystyce. Uważasz, że użycie kolorów uzupełniających jest nudne? Zdecyduj się na mocny kontrast. Obecnie masz bardzo wiele możliwości wyboru, dzięki czemu nadasz swojej łazience niepowtarzalnego charakteru.

Elita Skappa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowo zaprojektowana łazienka to przede wszystkim spójna aranżacja łącząca eleganckie sanitariaty z gustownymi meblami i odpowiednimi dodatkami. Nie musisz się wzorować na gotowych stylizacjach. Sam bez problemu stworzysz wnętrze zgodne z obowiązującymi trendami. Pomogą Ci w tym wskazówki, które znajdziesz na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podstawowym elementem każdej łazienki jest kabina prysznicowa lub wanna. Każde z tych rozwiązań ma szerokie grono zwolenników i przeciwników, tak samo, jak wady i zalety, dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić który produkt jest lepszy. Na szczęście na rynku można wybierać spośród wielu ofert, wśród których każdy znajdzie idealny dla siebie model.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Samodzielny remont to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli ogranicza Cię czas. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki, jak stworzyć doskonały plan remontu, by krok po kroku zbliżyć się do finału, którego nie możesz się doczekać. Już nie musisz obawiać się remontu, dzięki naszym poradom wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.