Elita - Seria Sote

(0 produktów)
i

W kolekcji Elita Sote odkryjesz pionowe oraz poziome lustrzane tafle o grubości zaledwie 3 mm, przyklejone do płyty. Zarówno kwadratowe, jak i prostokątne lustra są przystosowane do montażu kinkietów, a nawierty oraz otwór w tylnej części lustra na transformator gwarantują wygodną instalację.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Elita Sote

Niezbędny element

Lustro stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Wyobrażasz sobie jego brak nad umywalką? Z pewnością nie. To tutaj odbywa się codzienny rytuał wykonywania makijażu, czesania się czy golenia. Bez lustra łazienka nie tylko jest nijaka, ale również staje się niepraktyczna. Dlatego raczej nie spotkasz tego pomieszczenia, w którym byłoby brak takiego asortymentu. A nawet jeśli, to możesz być pewien, że właściciele mieszkanie niesłychanie męczą się z jego brakiem.

Oprócz tego, że lustro zwyczajnie musi znaleźć się w łazience, najlepiej nad umywalką, pojawia się kwestia, jakie powinno ono być. Na rynku można bowiem spotkać tysiące kształtów, wielkości oraz funkcjonalności luster. Jest ich na tyle dużo, że czasem ciężko się w tym wszystkim odnaleźć, nie mówiąc już o tym, żeby dobry asortyment wybrać. Dlatego też podstawową zasadą wyboru lustra powinien być styl, w jakim wykonałeś swoją łazienkę. W takim też powinieneś szukać dla siebie odpowiedniego lustra. Będzie ono wtedy znakomicie współgrało z całością, nie zaburzając jej idei wystroju.

Nowoczesność i minimalizm

Jeżeli stworzyłeś łazienkę w nowoczesnym stylu, mamy dla ciebie lustra, które znakomicie odnajdą się w takim wnętrzu. Co więcej, zostały wykonane tak, aby też świetnie pasować się we wnętrza stylowe. Free style też im bardzo służy. Seria ta to Elite Sote , w której znajdziesz różne wymiary luster, o bardzo skromnej, klasycznej, aczkolwiek nowoczesnej stylistyce. Proste kwadraty i prostokąty z wieloma funkcjami to nasze lustra z tej linii, które z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Elite to firma, która zajmuje się produkcja różnego rodzaju elementami wyposażenia łazienek od 1998 roku. Posiada więc w tym zakresie szerokie doświadczenie. Ciekawe, nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje doskonale łączy z bardzo efektownymi wzorami produkowanych elementów. Linia luster Sote jest na to doskonałym przykładem. 3 mm tafla lustra została masywnie osadzona na płycie, a całość została wyposażona w obrzeża. Elite Sote jest na tyle funkcjonalne, że lustra te zostały przystosowane do montażu kinkietów. Tylna część produktu została wyposażona w miejsce na osprzęt elektryczny.

Elita Sote - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Powinna być tak zaprojektowana, aby była jednocześnie funkcjonalna i stylowa. To szczególnie duże wyzwanie w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na wystrój retro lub nieco bardziej nowoczesnym wydaniu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór kabiny prysznicowej do łazienki ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim pozwala zmniejszyć zużycie wody. Doskonale sprawdzi się do niewielkich łazienek, gdyż zajmuje mało miejsca. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Jednak wanna również ma liczne zalety i pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu. Co więc wybrać do swojej łazienki? Nasz wskazówki pomogą Ci podjąć decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont w domu wcale nie musi być źródłem problemu! Wystarczy zaplanować poszczególne czynności i kupić odpowiednie materiały, aby prace przebiegły szybko i bez większego stresu. Duże znaczenie ma także odpowiednie zabezpieczenie remontowanej przestrzeni, co pozwoli uniknąć dużego bałaganu, a co za tym idzie czasochłonnego sprzątania. Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu.