Ferro - Seria Air Mix

(2 produktów)
i

Perlator najnowszej generacji Ferro Air Mix oszczędza wypływ wody aż o połowę, dzięki napowietrzaniu strumienia wody. Wyposażony jest w system, który z łatwością usuwa wapienny kamień. Model wykonany z najwyższej jakości chromu ma standardowe wymiary gwintu, dlatego pasuje do większości baterii dostępnych na rynku.

Więcej informacji o Ferro Air Mix

Oszczędzamy wodę

W ostatnich czasach można zauważyć bardzo pozytywny trend w oszczędzaniu przez ludzkość wody. Ten życiodajny element naszej egzystencji nie jest, jak pewnie niektórym się może wydawać wszędzie i na każde zawołanie. Oszczędzanie wody powinno zatem być jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Dlatego też wyposażając dom czy mieszkanie w elementy armatury - czy to łazienkowej, czy kuchennej, należy zwracać szczególna uwagę na parametry zużycia wody poszczególnych elementów.

123lazienka.pl to platforma internetowa, w której znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria, między innymi z zakresu armatury łazienkowej. Nasze produkty to najwyższej jakości elementy wyposażenia zarówno łazienki, jak i kuchni. Bardzo dbamy o to, aby były odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie środków chemicznych oraz aby utrzymanie ich w czystości nie sprawiało żadnych problemów. Poza tym jesteśmy uczuleni na fakt oszczędności wody. Wszelkie nasze produkty, które są odpowiedzialne za dostarczanie wody, zostały skonstruowane tak, aby jej oszczędność była jak największa, bez odczuwalności podczas użytkowania produktu.

Ulepszamy armaturę łazienkową

Stara łazienka ma to do siebie, że jej wyposażenie nie stanowi najnowszych trendów, zarówno pod względem estetycznym, jak i oszczędności. Wychodząc naprzeciw klientom, którzy dopiero w przyszłości mają w planach generalny remont tego pomieszczenia, wprowadziliśmy do sprzedaży rozwiązanie, które nie tylko zaoszczędzi wodę, ale jednocześnie dzięki temu zmniejszy rachunki.

Ferro Air Max to perlator, który polecamy w naszej bogatej ofercie. Jest to produkt najwyższej jakości wykonany z mosiądzu oraz chromu, co gwarantuje niebywałą wytrzymałość. Wyposażony w system Easy Clean gwarantuje łatwe usuwanie kamienia wapiennego z nawierzchni. Poza tym Ferro Air Max to nie jeden, a dwa perlatory w zestawie. Każdy z nich pozwala na oszczędność zużycia wody do 50%. Możesz więc oszczędzać zarówno w wylewce umywalkowej, jak i w natrysku.

Ferro Air Mix - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Urządzanie małej łazienki to nie lada wyzwanie! Trzeba odpowiednio dobrać urządzenia sanitarne i rozmieścić je tak, aby umożliwiały funkcjonalne korzystanie z pomieszczenia. Duże znaczenie ma także wystrój mający wpływ na nastrój we wnętrzu. W zależności od upodobania można zdecydować się na klasyczny lub nowoczesny styl. Wskazówki, jak stylowo urządzić łazienkę, znajdziesz w artykule.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jedną z ważnych kwestii przy urządzaniu łazienki jest dobór urządzeń sanitarnych. Zazwyczaj duży wpływ na to ma metraż pomieszczenia. W niewielkim wnętrzu doskonałym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa, która zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, niż wanna. Z pewnością spodoba się osobom ceniącym sobie czas i oszczędność wody. Wanna natomiast pozwala się zrelaksować. Co więc wybrać? Wskazówki znajdziesz na blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie musisz już dłużej obawiać się remontu w mieszkaniu! Obecnie sklepy mają do zaoferowania wiele przydatnych akcesoriów i materiałów, dzięki którym poszczególne prace staną się dużo łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej czasochłonne. Wśród nich nie sposób wspomnieć o folii zabezpieczającej, chroniącej przestrzeń przed nadmiernym bałaganem. Po więcej informacji zapraszamy na nasz blog.