Ferro - Seria Alba VerdeLine

(5 produktów)
i

Ferro Alba VerdeLine to kolekcja nowoczesnych baterii łazienkowych o eleganckiej, chromowanej powłoce. Jednouchwytowe baterie są bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwalają jednocześnie ustawić temperaturę i siłę strumienia wypływającej wody. Ponadto są łatwe w utrzymaniu w czystości oraz nie wymagają “żrących” środków chemicznych.

Więcej informacji o Ferro Alba VerdeLine

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe są nieodzownym elementem jej wyposażenia. Ważne też jest, aby zostały dobrane do wystroju i designu naszej łazienki. Poza tym powinny być nie tylko ładne i efektowne, ale również funkcjonalne, odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Dobry wybór to bowiem nie tylko gwarancja zadowolenia, ale również przyjemność z użytkowania, do którego należy również utrzymanie armatury w czystości. Przecież łazienka, jest niejako wizytówką każdego domu czy mieszkania.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć najlepszej jakości armaturę, która posłuży Ci przez długie lata. Efektowne i bardzo ekonomiczne rozwiązania nie tylko będą bardzo przyjemne w korzystaniu, ale również przyczynią się do ochrony środowiska. Każdy dobrze bowiem wie, że jednym z jej elementów jest oszczędność wody, a nasza armatura właśnie to zapewnia.

Ferro Alba VerdeLine - perełki wśród baterii łazienkowych

Linia Ferro Alba VerdeLine przedstawia armaturę łazienkową jedyną w swoim rodzaju. To nowoczesne, eleganckie o chromowanej powłoce elementy wyposażenia łazienki, których funkcjonalność jest jedyna w swoim rodzaju. Dzięki nim możesz bowiem w jednym czasie ustawić zarówno temperaturę wody, jak i ilość jej wypływu. Ich dodatkowym atutem jest to, że aby utrzymać je w czystości nie musisz używać żrących czynników chemicznych. Wystarczy, że przetrzesz element wilgotną szmatką.

W kolekcji Ferro Alba Verde Line znajdziesz baterie umywalkowe stojące, stojące baterie bidetowe, ścienne baterie wannowe oraz prysznicowe baterie podtynkowe. Każda z oferowanych baterii została wykonana w kolorze chromu z najlepszej jakości materiałów. Baterie mają wiele przydatnych funkcji jak np. możliwość podłączenia dokupionego oddzielnie zestawu natryskowego w przypadku baterii prysznicowych czy wyposażenie w postaci FerroEasyClean system, który pozwala na bardzo łatwe usunięcie kamienia wapiennego.

Ferro Alba VerdeLine - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Marzysz o funkcjonalnej, a przy tym stylowe łazience? W tym celu warto dokładnie zaplanować jej aranżacją, uwzględniając zarówno dostępną przestrzeń, jak i indywidualne potrzeby. W ostatnim czasie dużą popularnością w tych pomieszczeniach cieszy się styl eko nawiązujący do natury. Zapoznaj się z popularnymi trendami i dowiedz się jak zaprojektować stylową łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór odpowiednich urządzeń sanitarnych do łazienki to wcale nie takie proste zadanie! Zazwyczaj największym dylematem jest wybór pomiędzy wanną a prysznicem. Kabina prysznicowa to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas, a wanna sprawdzi się dla osób lubiących wygodę. Kompromisem pomiędzy nimi może być wanna z parawanem nawannowym. Więcej informacji znajdziesz w artykule.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont mieszkania nie musi być czasochłonny! Niewątpliwie ważną kwestią, aby uniknąć dodatkowej pracy, jest posiadanie odpowiedniego sprzętu i materiałów, które ułatwią wykonywanie poszczególnych czynności. Warto pamiętać także o foliach zabezpieczających podłogi i meble przed uszkodzeniami, czy zanieczyszczeniami.