Ferro - Seria Aquamat

(1 produkt)
i

Marzysz o idealnie ciepłej wodzie podczas kąpieli, bez zbędnego czekania i czasochłonnego ustawiania kurków? Polecamy doskonałą i niezwykle funkcjonalną baterię ścienną, która posiada regulator termostatyczny pozwalający na płynne regulowanie temperatury wody w zakresie od 1 °C do 50 °C. Oprócz tego, model Ferro Aquamat posiada blokadę temperatury wody - Safe Stop 38 °C.

Więcej informacji o Ferro Aquamat

Baterie na miarę XXI wieku

Baterie łazienkowe to w obecnych czasach kwintesencja funkcjonalności i wygody. Poza tym większość z nich jest także proekologiczna, oszczędzając wypływ wody przy jednoczesnym zachowaniu przyjemności z kąpieli czy codziennej, porannej toalety. 123lazienka.pl oferuje te świetne baterie, które nie tylko są niesamowicie funkcjonalne, ale również mają wspaniały design. Szeroka gama produktów pozwala na dobór najodpowiedniejszego produktu dla siebie.

Jesteśmy sklepem internetowym, który stawia przede wszystkim na jakość i funkcjonalność. Nasze produkty pochodzą od najlepszych, najbardziej znanych i renomowanych producentów wszelkiej armatury i wyposażenia łazienek oraz kuchni. Oferowany przez nas asortyment jest niebywale trwały, funkcjonalny i wyjątkowo elegancki. Każda kuchnia czy też łazienka z naszymi produktami nabierze zupełnie innego wyrazu.

Bateria ponadczasowa

Idealnie ciepła woda podczas kąpieli oraz brak zbędnego czekania czy ustawiania kurków, by osiągnąć idealną temperaturę wody uda się tylko z baterią Ferro Aquamat . Ten ponadczasowy produkt sprawi, że płynne regulowanie temperatury stanie się możliwe. Już nie musisz męczyć się z dostosowaniem jej ciepłoty do siebie. Regulator termostatyczny pozwoli ci na ustawienie temperatury wody w sposób prosty i bez zbędnych nerwów.

Inną, bardzo cenną cechą baterii Ferro Aquamat jest blokada temperatury. Jest to szczególnie przydatna opcja w sytuacji, gdy w domu mieszkają dzieci. Nie musisz się już wtedy bać, że któryś z małych urwisów wpadnie do łazienki i odkręci gorącą waodę. Raz ustawiona jej temperatura zmieni się dopiero wtedy, gdy sam, ręcznie ją przestawisz na inny stopień. Blokada ta zapewni więc bezpieczeństwo Twoim dzieciom, ale również Tobie. Po ciężkim dniu w pracy możesz ze zmęczenia się zapomnieć. Z oferowaną baterią żadne poparzenie gorącą wodą Ci nie grozi, a co najważniejsze masz pewność, że Twój mały urwis, nawet gdy się do niej “dobierze”, nie zrobi sobie krzywdy, odkręcając gorącą wodę.

Ferro Aquamat - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa, a przy tym funkcjonalna łazienka to marzenie niemal każdego domownika. Aby stworzyć wyjątkową aranżację wnętrz, warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad indywidualnymi potrzebami. Obecnie popularnością cieszy się zarówno klasyczny, jak i nowoczesny styl. Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki, aby stworzyć unikalny nastrój w pomieszczeniu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co lepiej wybrać - kabinę prysznicową czy wannę. Oba rozwiązania są bardzo popularne, przy czym mają one swoje wady i zalety. W mniejszych łazienkach najlepiej sprawdzi się prysznic, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom porannego orzeźwienia. Ciekawy może być także parawan nawannowy łączący prysznic z wanną.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont w domu nie jest taki straszny, jak go sobie wyobrażasz. Wykonując to samodzielnie, warto w pierwszej kolejności odpowiednio zaplanować prace, aby kolejne czynności nie były chaotyczne. Niezbędny będzie także zakup odpowiednich materiałów i narzędzi, które usprawnią i ułatwią cały proces. Wśród nich duże znaczenie ma folia zabezpieczająca.