Ferro - Seria Bellis

(1 produkt)
i

Natrysk przesuwny z serii Ferro Bellis to model, który doskonale spełni swoją funkcję w każdej łazience. Jest chromowany, posiada metalowy drążek przesuwny oraz transparentną mydelniczkę w zestawie. Długość węża natryskowego wynosi 150 centymetrów, dlatego sprawdzi się zarówno podczas kąpieli dorosłych, jak i dzieci.

Więcej informacji o Ferro Bellis

Natrysk zamiast kabiny prysznicowej

W przypadku gdy dysponujesz małą łazienką, ciężko jest dokonać wyboru: wstawić wannę czy prysznic? Przydałyby się oba warianty, jednak jest to niemożliwe pod względem posiadanej przestrzeni. Za wanną przemawiają dłuższe, aromatyczne, relaksujące kąpiele, które zmywają trudy całego dnia w sposób wyjątkowy. Prysznic ma tę zaletę, że zawsze można go szybko “wziąć”, i odświeżyć się, nawet w środku dnia, na przykład podczas wyjątkowo upalnego lata.

Czy zatem musisz rezygnować z jednej z tych opcji? Absolutnie nie! Choć mała łazienka nie pomieści razem wanny i prysznica masz inną możliwość. Nasz sklep 123lazienka.pl oferuje ci niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć zarówno długą kąpielą, jak i relaksem pod prysznicem. Wystarczy, że zainteresujesz się ofertą Ferro Bellis , a wszystko okaże się dziecinnie proste.

Natrysk przesuwny

Natrysk przesuwny to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują małą przestrzenią łazienki. Można go zamontować tuż nad wanną, a wtedy masz możliwość korzystania zarówno z wanny, jak i z prysznicu. Ferro Bellis to natrysk, który znakomicie sprawdzi się tak naprawdę w każdej łazience. Element jest chromowany, posiada metalowy drążek przesuwny oraz został wyposażony w mydelniczkę. Dzięki temu zawsze możesz mieć mydło pod ręką. Długość węża natryskowego to aż 150 centymetrów, dlatego też mogą się pod nim kąpać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Ferro Bellis oprócz wspomnianej funkcjonalności charakteryzuje się niebywałą trwałością oraz wytrzymałością. Został również wzbogacony w system łatwego czyszczenia. Utrzymanie więc go w czystości nie będzie stanowiło żadnego problemu i to bez użycia żrących środków chemicznych. Natrysk jest wyjątkowo praktyczny, funkcjonalny i dzięki niemu możesz mieć w łazience, tanim kosztem, dwa w jednym. I wannę, i prysznic. W zestawie otrzymasz jednofunkcyjną rączkę natrysku, system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean, metalowy drążek przesuwny, wąż natryskowy, metalową końcówkę węża oraz transparentną mydelniczkę.

Ferro Bellis - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Twoja łazienka może być jednocześnie funkcjonalna i stylowa! W tym celu warto przygotować projekt, który pomoże stworzyć spójną i harmonijną aranżację wnętrza. Dla miłośników przepychu i nietypowych dodatków dobrym pomysłem jest wystrój w klasycznym stylu, zaś nowoczesne łazienki to świetne rozwiązanie dla osób kierujących się przede wszystkim wygodą.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Niemal każdy, kto kiedykolwiek miał okazję projektować łazienkę, stanął przed wyborem pomiędzy wanną a kabiną prysznicową. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, które z rozwiązań jest lepsze. Dla niezdecydowanych doskonałym rozwiązaniem może być wanna z parawanem. To swoisty kompromis pozwalający korzystać z obu funkcji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont mieszkania wcale nie musi przyprawiać o zawrót głowy. Wystarczy mieć odpowiedni plan i fachowców oraz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i materiały, aby zapewnić sprawny i bezproblemowy przebieg poszczególnych prac. Aby uniknąć nadmiernego bałaganu, warto zastosować specjalne folie zabezpieczające na podłogi i meble.