Ferro - Seria Bello

(3 produktów)
i

Do serii Ferro Bello zaliczają się rączki natrysku 1F, 2F, 3F, które z łatwością można zamontować do każdego rodzaju natrysku. Dzięki temu wymiana elementu, który został uszkodzony lub zanieczyszczony kamieniem, jest niezwykle łatwa. Produkty z tej serii są chromowane, dzięki czemu pasują do każdej baterii prysznicowej.

Więcej informacji o Ferro Bello

Natrysk

Natrysk w łazience to element, który można swobodnie połączyć ze stojącą już wanną i w miarę potrzeb cieszyć się zarówno długą kąpielą, jak i relaksem pod prysznicem. Jeżeli masz już w domu takie cudo, a rączka natrysku uległa uszkodzeniu należy ją wymienić, ale nawet tak drobna wymiana powinna być dobrze przemyślana i odpowiednio dobrana, choćby po to, aby posłużyła znacznie dłużej niż poprzednia. Warto więc sprawdzać jakiego producenta rączkę natrysku kupujesz, czy jest odporna na uszkodzenia oraz czy jest funkcjonalna.

W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl dokonasz tego wyboru bez trudu. Oferujemy bowiem znakomite rączki do natrysku nie tylko w bardzo przystępnej cenie, ale również bardzo trwałe i mocne. Seria Ferro Bello pasuje niemal do każdego rodzaju natrysku, gdyż są to rączki 1F, 2F i 3F. Wymiana więc uszkodzonego elementu będzie niezwykle łatwa.

Rączki natrysku do wymiany

Rączki natrysku Ferro Bello 1F, 2F oraz 3 F to jednouchwytowe rączki, wyposażone w 95 milimetrowe głowice oraz która posiada uniwersalny strumień wody, tzw. deszcz. Odpowiedni ich kształt sprawia, że rączki idealnie leżą w dłoni, zapewniając maksymalny komfort z użytkowania. Wykonane zostały z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego też są odporne na działanie wody oraz czynników mechanicznych. Pokryte zostały warstwą chromu, która nie przepuszcza wilgoci, dlatego też nawet w małych łazienkach, z utrudnionym przepływem wilgoci sprawdzi się na 100%.

W przypadku Ferro Bello 5F masz do dyspozycji kilka rodzajów natrysku. Możesz kąpać się aż pod pięcioma strumieniami wody (deszcz, masaż, mieszany, lekki, mgła). Każdy z nich z pewnością, w zależności od Twoich potrzeb na dany dzień sprawi, że Twój relaks pod prysznicem będzie niezapomniany. Rączka ta również została pokryta cienką warstwą chromu, który nie przepuszcza wilgoci oraz sprawia, że rączka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ferro Bello to jeden z najlepszych producentów armatury łazienkowej, dlatego kupując do wymiany rączkę natrysku z tej serii, możesz być pewien swojego zadowolenia.

Ferro Bello - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to dość specyficzne pomieszczenie, które jest niełatwe do urządzenia. Głównym powodem tego jest często niewielka przestrzeń do dyspozycji. Projektując wnętrze, warto zadbać, aby łączyło w sobie funkcjonalność z estetyką. Obecnie dużą popularnością cieszy się zarówno klasyczny wystrój, jak i nowoczesne aranżacje, szczególnie w stylu eko.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Przy urządzaniu łazienki jednym z największych dylematów jest wybór między kabiną prysznicową a wanną. Prysznic to świetnie rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, gdyż pozwala zaoszczędzić miejsce. Z kolei wanna pozwali na wieczorny relaks i stworzy wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu. Dla niezdecydowanych idealnym pomysłem jest parawan nawannowy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Na samą myśl o remoncie wiele osób od razu się zniechęca. Tymczasem istnieją sposoby, aby usprawnić i ułatwić wykonywane prace. Przede wszystkim warto rozplanować sobie poszczególne czynności, a następnie skompletować niezbędne narzędzia i materiały. Aby zminimalizować bałagan, dobrym pomysłem jest specjalna folia zabezpieczająca.