Ferro - Seria Bora Sensor

(3 produktów)
i

Bezdotykowe baterie ścienne oraz bezdotykowy dozownik do mydła z serii Ferro Bora Sensor to wysokiej jakości produkty wykonane z chromu, dzięki którym mycie rąk stanie się jeszcze prostsze - nawet dla małych dzieci. Jest to model bardzo uniwersalny, elegancki, który świetnie sprawdzi w każdego rodzaju toalecie.

Więcej informacji o Ferro Bora Sensor

Ferro Bora Sensor - baterie ścienne i dozowniki do mydła

Poszukujesz eleganckich i stylowych dodatków do toalety? W takim razie koniecznie zainteresuj się serią produktów Ferro Bora Sensor . Mamy tutaj na myśli baterie ścienne oraz bezdotykowe dozowniki do mydła. Są to wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w każdej toalecie (publicznej oraz prywatnej). Wyglądają niezwykle pięknie i są bardzo praktyczne. Za każdym razem reagują na polecenie - jest to możliwe dzięki niezwykle czułym i sprawnym czujnikom. Baterie ścienne oraz dozowniki do mydła wykonane są z chromu, dzięki czemu prezentują się niezwykle stylowo.

Uniwersalny dodatek do toalet

Baterie ścienne oraz bezdotykowe dozowniki do mydła marki Ferro Bora Sensor są niezwykle praktyczne, ponieważ z ich obsługą poradzi sobie każdy - nawet małe dzieci. Dlatego z powodzeniem można je instalować w szkołach oraz przedszkolach. Wystarczy do nich podejść, wykonać odpowiednią prostą czynność, a z odpowiedniego miejsca wypływa wcześniej wlana ciecz. Dozownik do mydła może pochwalić się pojemnością aż 1 litra, więc z powodzeniem wystarczy na kilkanaście godzin użytkowania. Trzeba tylko pamiętać, aby ciecz była odpowiedniej gęstości. Jeśli stężenie będzie za mocne, to dozownik nie będzie w stanie podawać mydła.

Zastosowanie tych produktów do toalety nie wymaga żadnych zmian konstrukcyjnych w już istniejących pomieszczeniach. Wystarczy tylko zagwarantować dostęp do gniazdka elektrycznego o napięciu 230 V oraz miejsce, gdzie dozownik lub bateria zostanie zamontowana. Produkty dostępne w sklepie internetowym 123lazienka.pl są wyposażone w liczne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Nie ma mowy, aby dzieci podczas korzystania z mydła sobie zrobiły krzywdę.

Baterie ścienne i dozowniki do hoteli, szkół

Nasze produkty bardzo dobrze spiszą się również w codziennym zastosowaniu, kiedy są użytkowane przez cały dzień. Jest to możliwe, ponieważ oferowane w naszym sklepie bezdotykowe baterie ścienne oraz bezdotykowe dozowniki do mydła pochodzą od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w hotelach, hostelach, szkołach, przedszkolach i innych miejscach, gdzie udostępniania jest toaleta. Jest to modny dodatek, który zostanie doceniony przez klientów hotelu.

Ferro Bora Sensor - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie aranżacji małej łazienki tak, aby była jednocześnie funkcjonalna i stylowa, to nie lada wyzwanie. Znaczenie mają zarówno odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne, jak i rozmaite akcesoria, które zwiększą wygodę użytkowania oraz poprawią estetykę wnętrza. Doskonałym pomysłem może być zarówno klasyczny, jak i nowoczesny wystrój.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jesteś w trakcie projektowania łazienki? Jeśli tak, to z pewnością jedną z najtrudniejszych kwestii będzie wybór między kabiną prysznicową a wanną. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników. Dla miłośników orzeźwiającego, energetyzującego strumienia świetnie nada się prysznic. Z kolei osoby lubiące wieczorne wylegiwanie się w wodzie dobrym pomysłem jest wanna.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Planujesz remont w domu i chciałbyś, aby prace przebiegły szybko i bezproblemowo? Jeśli tak, to warto w pierwszej kolejności dokładnie rozplanować wszystkie czynności. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić czas, ale też ułatwi skompletowanie potrzebnych narzędzi i materiałów, takich jak folie zabezpieczające. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych wskazówek w artykule.