Ferro - Seria Box

(8 produktów)
i

Maskownice z serii Ferro Box to produkty dopasowane do potrzeb indywidualnych klientów. Dostępne są w zarówno w wersjach z jednym, jak i dwoma otworami i w rozmaitych kształtach, takich jak elipsy, kwadraty czy owale. Chromowane, wysokiej jakości modele doskonale sprawdzą się w każdej łazience.

Więcej informacji o Ferro Box

Ferro Box - doskonały sposób na zamaskowanie baterii

W dzisiejszych czasach łazienki potrafią mieć naprawdę bardzo oryginalną stylistyką, a jest to możliwe dzięki temu, że poszczególne elementy można obecnie montować w zupełnie inny sposób niż jeszcze kiedyś. A ponadto ich konstrukcję tak naprawdę nie muszą być widoczne dla użytkownika. Jest to możliwe dzięki maskownicom, które stosowane są w łazienkach i pozwalają zasłonić, np. baterię prysznicową. W naszej ofercie mamy bardzo dobrej jakości maskownice Ferro Box.

Pasują do każdej łazienki

Maskownice Ferro Box charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Z powodzeniem można je wykorzystywać w domu oraz w komercyjnych budowach. Można je montować w prywatnych mieszkaniach, czy domach jednorodzinnych, ale także są wykorzystywane przez firmy deweloperskie. Montowane są w hotelach, blokach i innych budowanych budynkach. Ich uniwersalne zastosowanie jest możliwe, ponieważ każdy oferowany przez nas model maskownicy Ferro Box ma inną konstrukcję i przeznaczenie. Dlatego na pewno dobierzesz odpowiedni model dla siebie.

Maskownice Ferro Box i ich uniwersalne zastosowanie

Uniwersalna konstrukcja maskownic Ferro Box u możliwia ich wykorzystanie w każdej łazience. W ofercie sklepu internetowego z częściami do łazienek, 123lazienka.pl, dostępne są maskownice, które dopasowane są do potrzeb indywidualnych klientów. Możecie znaleźć modele z jednym oraz dwoma otworami. Dodatkowo są one dostępne w różnych kształtach: elipsy, kwadraty, prostokąty, owale. Dzięki temu na pewno dopasujesz odpowiedni model maskownicy do swojej łazienki.

Chromowane wykończenie

Maskownice Ferro Box mogą naprawdę się podobać. Nie dość, że są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Nie ma problemu z ich montażem, to na dodatek prezentują się niezwykle pięknie. Jest to możliwe, ponieważ każdy egzemplarz może pochwalić się chromowanym wykończeniem. Taka stylistyka produktu zapewnia, że maskownice pasują do każdej łazienki, do każdej stylistyki. Chrom na, oferowanej przez nas, maskownicy utrzymuje się bardzo długo. Ponadto są bardzo proste w montażu i każda złota rączka sobie poradzi.

Ferro Box - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Każdy, kto ma w planach zająć się aranżacją łazienki, z pewnością chciałby, aby wnętrze łączyło funkcjonalność ze stylowym designem. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jak to zrobić, jednak warto przede wszystkim kierować się indywidualnym gustem. W zależności od upodobania można przebierać spośród wyposażenia w klasycznym lub nowoczesnym wydaniu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną to nie taka prosta sprawa, gdyż oba rozwiązania mają swoje zalety. Rozważając to, warto wziąć pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak metraż pomieszczenia, styl aranżacji wnętrza czy indywidualne potrzeby. Obecnie dużą popularnością cieszą się wanny z parawanem umożliwiające zarówno kąpiel, jak i branie prysznica.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Na myśl o remoncie wcale nie trzeba dostawać zawrotów głowy. Odpowiednio zorganizowany czas pozwoli przeprowadzić wszystkie prace sprawnie i bez zbędnych niespodzianek. Duże znaczenie ma zakup niezbędnych akcesoriów i materiałów. Warto pomyśleć także o zabezpieczeniu przestrzeni przy pomocy specjalnych folii.