Ferro - Seria Cascata

(14 produktów)
i

Bardzo ważną rolę w każdej łazience odgrywają takie akcesoria, jak mydelniczka, wieszak na papier toaletowy czy ręcznik, a także półeczki. Istotne jest, aby wszystkie te elementy były w jednym stylu i do siebie pasowały, jak w przypadku produktów z serii Ferro Cascata. Dostępne są w dwóch wersjach - chromowanej oraz satynowej - dzięki czemu świetnie wpasują się w każdą łazienkę.

Więcej informacji o Ferro Cascata

Remontując lub budując łazienkę w mieszkaniu, domu, czy w firmie oprócz najważniejszych elementów, np. kabina prysznicowa, wanna, płytki, czy baterię, należy również kupić wiele dodatków, które są niezbędne w codziennym życiu. Mamy tutaj na myśli takie akcesoria jak mydelniczka, wieszak na papier toaletowy czy ręcznik, a także półeczki. Ważne, aby wszystkie były w jednej serii, w jednym stylu. Dzięki czemu wszystko prezentuje się jeszcze piękniej dla oka. Gwarantuje to oferowana przez nas seria Ferro Cascata.

Stylowe dodatki do łazienki

Seria Ferro Cascata to gwarancja niezawodności oraz oryginalności. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo ładnym wykonaniem. Nic tutaj nie jest dziełem przypadku. Oferowane przez nas elementy (mydelniczka, wieszak na papier toaletowy, ręcznik oraz półeczki) są wykonane w takim samym stylu. Dodatki pasują do każdego stylu łazienki (klasycznego, minimalistycznego). Wszystkie dodatki możecie kupić u nas, otrzymacie w jednej paczce, a wszystko zamontujesz za jednym razem.

Dwie wersje dodatków Ferro Cascata

Dodatki w postaci mydelniczki, wieszaka na papier toaletowy, ręcznik oraz półeczki z serii Ferro Cascata oferujemy w dwóch różnych wersjach. Klient może wybrać produkty w chromie lub satynie. Dzięki czemu na pewno dopasujesz dodatki do wnętrza łazienki. Chromowane wykończenie zapewnia dużą odporność na przypadkowe uszkodzenia. Uderzenie, czy upadek nie spowoduje, że kawałek chromu odpadnie z konstrukcji. Swoją drogą wszystkie elementy każdego dodatku są ze sobą doskonale spasowane. Wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu.

Łatwy montaż, szybka wysyłka dodatków

Wszystkie dodatki łazienkowe z serii Ferro Cascata charakteryzują się prostym systemem montażu. Każdy sobie z nim poradzi. Nie musisz być żadną złotą rączką, specjalistą, aby mydelniczkę, czy uchwyt na papier toaletowy umieścić w wymarzonej łazience. Wszystkie paczki wysyłamy najpóźniej na drugi dzień roboczy. Przesyłki są bardzo dobrze zabezpieczone, aby podczas transportu nie uległy przypadkowemu uszkodzeniu.

Ferro Cascata - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Raz na jakiś czas w łazience trzeba przeprowadzić remont, aby odświeżyć pomieszczenie. Przed zabraniem się do tego warto stworzyć odpowiedni projekt, dzięki czemu prace przebiegną dużo szybciej i łatwiej. Ma to szczególne znaczenie w małych wnętrzach, gdzie każdy metr kwadratowy powinien być w pełni dopracowany. W zależności od indywidualnego upodobania można zdecydować się na klasyczną lub nowoczesną łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Poszukujesz ekonomicznego rozwiązania do swojej łazienki? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie kabina prysznicowa. Gwarantuje ona mniejsze zużycie wody, a przy okazji pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas codziennych kąpieli. Aktualnie nowoczesne modele są tworzone z uwzględnieniem innowacyjnych technologii zwiększających wygodę użytkowania.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Pragniesz stworzyć w pełni dopracowaną aranżację łazienki? Jeśli tak, to nie obędzie się bez odpowiedniego projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Planując wcześniej przebieg poszczególnych prac, można zrobić to dużo szybciej i bez zbędnych niespodzianek. Duże znaczenie ma również staranne zabezpieczenie całego domu przy pomocy specjalnych folii. Sprawdź naszego bloga, aby znaleźć więcej wskazówek!