Ferro - Seria Cortessa

(1 produkt)
i

Rączka natryskowa z serii Ferro Cortessa to produkt wysokiej jakości, chromowany, posiadający różne typy strumienia do wyboru, takie jak deszcze, masaż czy mieszany. Została także wyposażona w system szybkiego usuwania kamienia, dzięki czemu świetnie sprawdzi podczas codziennego użytku nawet w wieloosobowych rodzinach.

Więcej informacji o Ferro Cortessa

Prysznic w wannie? Czemu nie! Obecnie rączka natryskowa może nie odpowiadać tylko za podawanie strumienia wody, ale także może mieć dodatkowe funkcje, m.in. regulację programu, czy ciśnienia. W ten sposób możemy imitować masaże, tzw. bicze wodne we własnej łazience. Takie możliwości dają produkty z fenomenalnej serii Ferro Cortessa . Oferowane przez nas dodatki pasują do każdej łazienki, niezależnie od stylu, w jakim została wykonana.

Rączka natrysku wykonana z chromu

Oferowane przez nas rączki do natrysku z serii Ferro Cortessa wykonane są w całości z chromu , co jest bardzo dobrą wiadomość dla każdego klienta. Chromowana konstrukcja zapewnia dużą odporność na uszkodzenia. Nie ma mowy, że byle upadek w kabinie prysznicowej lub we wannie, uszkodził rączkę. Ponadto chrom zapewnia, że stylistycznie produkt z serii Ferro Cortessa prezentuje się fenomenalnie . Na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, która poszukuje funkcjonalnej i taniej rączki natrysku. Rączki do natrysku Ferro Cortessa są wyposażone również w łatwy system usuwania kamienia wapiennego o nazwie FerroEasyClean.

Różne strumienie

Rączki natrysku z serii Ferro Cortessa do łazienek mogą się pochwalić różnymi strumieniami i programami. Do wyboru zazwyczaj jest kilka opcji, a jakie to już zależy od poszczególnego modelu. Najczęściej jednak produkty z serii Ferro Cortessa mogą się pochwalić trzema strumieniami: deszcz, masaż i mieszany. Rączka jest lekka i poręczna. Z jej obsługą poradzi sobie każdy: dzieci oraz osoby starsze. Bardzo łatwo dopasować ją do uchwytu. Dlatego doskonale sprawdzi się w internatach, czy domach pomocy społecznej.

Łatwy montaż, szybka wysyłka

Oferowane przez nas rączki natrysku z serii Ferro Cortessa charakteryzują się bardzo prostym systemem montażu. Nie trzeba wcześniej przygotować specjalnie ściany w łazience, czy w kabinie prysznicowej. Każdy sobie powinien poradzić z jego zamontowaniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości można zajrzeć do załączonej instrukcji obsługi. Ponadto proszę się nie obawiać o bezpieczeństwo każdego produktu. Rączki natrysku pakujemy bardzo starannie, aby podczas transportu nie uległy przypadkowemu uszkodzeniu. Staramy się wysyłać paczki najpóźniej na następny dzień roboczy.

Ferro Cortessa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka zalicza się do wnętrz, które są najtrudniejsze w aranżowaniu. Niewielka przestrzeń często utrudnia stworzenie takie wystroju, aby było jednocześnie funkcjonalnie i stylowo. Nie oznacza jednak to, że jest to niemożliwe. Wystarczy zwrócić się o pomoc do ekspertów. Wykonają oni indywidualnie skrojony projekt w klasycznym lub nowoczesnym wydaniu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie w łazienkach, szczególnie o niewielkim metrażu. Główną zasługą tego jest niewielka ilość przestrzeni, jaką zajmuje oraz ekonomiczne zużycie wody. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom energetyzujących, orzeźwiających kąpieli. Ciekawą alternatywą są również wanny z parawanem, które umożliwiają wygodne korzystanie z prysznica.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont mieszkania nie musi być dłużej źródłem problemów! Wystarczy odpowiednio się do niego przygotować, wykonując projekt, planując poszczególne prace oraz kompletując wszystkie niezbędne narzędzia. Duży wpływ na ilość czasu, jaką pochłonie ma również odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni. W tym celu warto użyć specjalnych folii, które pozwolą uniknąć bałaganu.