Ferro - Seria Cortina

(1 produkt)
i

Chromowana rączka natrysku Ferro Cortina to produkt wysokiej jakości, który dostępny jest w niskiej cenie. Rączka jest uniwersalna i wyposażona w system łatwego usuwania kamienia wapiennego, przez co można mieć pewność, że posłuży nam przez wiele lat. Gwarantuje różnego rodzaju strumienie, jak deszcz czy masaż.

Więcej informacji o Ferro Cortina

W każdej łazience dodatki są niezwykle ważne. Czasami są one najważniejsze, ponieważ dodają charakteru oraz poprawiają ogólne postrzeganie własnego mieszkania. Rączki do natrysku z serii Ferro Cortina to wysokiej jakości produkt wykonany w całości z chromu, przez co charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia . Produkty z serii Ferro Cortina pasują do każdej łazienki (klasycznej, minimalistycznej) oraz mogą pochwalić się dodatkowymi opcjami, np. różnymi strumieniami wody.

Chromowana konstrukcja, różne strumienie wody

Rączki do natrysku z serii Ferro Cortina mogą pochwalić się niezwykle piękną stylistyką. Jest to możliwe, ponieważ cała konstrukcja jest pokryta chromem. Dzięki czemu rączka jest odporna na przypadkowe uszkodzenia. Dziecko, czy osoba starsza, jeśli nie trzyma produktu w ręku i wypadnie, to nie ma mowy, aby chrom odpadł. Ponadto podczas kąpania można korzystać z różnych strumieni wody : deszcz, masaż oraz mieszany. W każdej chwili jednym ruchem można zmienić program. Sama rączka łatwo dopasuje również się do dłoni, więc uchwyt jest niezwykle pewny i solidny.

System usuwania kamienia wapiennego

Produkty z serii Ferro Cortina charakteryzują się wykonaniem i funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Dlatego nikogo nie powinno dziwić umieszczenie specjalnego systemu do łatwego usuwania kamienia wapiennego o nazwie FerroEasyClean. Czyszczenie jest niezwykle proste, co wpływa na komfort użytkowania. Z jego obsługą poradzi sobie każdy. Nie ma tutaj nic skomplikowanego.

Łatwy montaż, wysyłka błyskawiczna

Wszystkie oferowane przez nas rączki do natrysku z serii Ferro Cortina charakteryzują się bardzo prostym systemem montażu. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, aby zamontować we własnej łazience nową rączkę. Gdyby tylko była jakaś wątpliwość, to w opakowaniu umieszczona jest również instrukcja obsługi. Wszystkie paczki wysyłamy, najpóźniej, na drugi dzień roboczy. Przesyłki są przez nas starannie zabezpieczane, aby podczas transportu nie uległy uszkodzeniu. Wiemy, jak ważny jest każdy dodatek podczas remontu. Czasami niedostępność jednego produktu stopuje pozostałe prace.

Ferro Cortina - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się, jak stylowo urządzić swoją łazienkę? Nie ma znaczenia metraż, jakim dysponujesz. Pamiętaj, nawet małe wnętrze może być zaprojektowane ze smakiem i w najlepszym guście. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki nie tylko co do mebli, czy armatury, ale również ciekawych dodatków w różnych stylach.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic, a może oba te elementy? Niestety nie zawsze jest na to miejsce. Wiele zależy również od indywidualnych preferencji domowników. Wolisz krótkie i szybkie odświeżenie, zamiast długiego wylegiwania się w wodzie? Wybór jest prosty. Możesz wybrać kabinę z dodatkowymi funkcjami. O wszystkim dowiesz się z naszego artykułu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Twoja łazienka wymaga remontu, a Ty cały czas odkładasz decyzję jego rozpoczęcia? Niepotrzebnie. Wystarczy dobry plan, sprawdzeni fachowcy i odpowiednie produkty. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Zajrzyj do naszego artykułu, a przekonasz się, że nie taki remont straszny, jak Ci się wydawało.