Ferro - Seria Costa

(1 produkt)
i

Zestaw natryskowy z deszczownicą z serii Ferro Costa to produkt, który świetnie sprawdzi się podczas każdej kąpieli. Metalowy drążek przesuwny, zestaw montażowy oraz duża głowica talerzowa sprawią, że każdy poradzi sobie z zamontowaniem produktu u siebie. Uniwersalny, chromowany design doskonale będzie pasował do każdej łazienki.

Więcej informacji o Ferro Costa

Komfort podczas kąpieli jest ogromnie ważną kwestią w trakcie wyboru zestawu natryskowego. Zagwarantować go mogą jedynie egzemplarze wysokiej klasy, które zostały stworzone z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Szukając zestawu, który przypominałby opisany wyżej, warto zastanowić się nad serią Ferro Costa . Właśnie w niej dostępny jest natrysk, który spełnia wszelkie wymagania pod względem komfortu, funkcjonalności czy też wykończenia. To propozycja od cenionego dostawcy, który nieprzerwanie od wielu lat oferuje swoje wykonania najbardziej wymagającym klientom. W tym przypadku jest to natryskowy zestaw z deszczownicą, który zagości w łazienkach bez względu na ich wykończenie. Cała powierzchnia elementu jest w chromie, co wygląda doskonale. Elegancja w najlepszym wydaniu łączy się tutaj z nowoczesnością. Zapewniają ją utrzymanie natrysku w nieco kwadratowych kształtach czy też wiele funkcji, jakie ten model natrysku obsługuje. Przykładem może być system łatwego usuwania kamienia o nazwie Ferro Easy Clean.

Natrysk komfortowy i pięknie wykończony

Kolekcja Ferro Costa , a w niej piękny i elegancki zestaw natryskowy. Kompozycja nie do odrzucenia z wielu względów. Warto podkreślić, że model charakteryzuje się dość obszerną głowicą talerzową. To oczywiście ogromna zaleta umożliwiająca kąpiel w niebywałym komforcie. Warto także podkreślić, że sam montaż zestawu nie będzie należał do trudnych. Szczególnie że w ofercie z natryskiem dostępny jest zestaw montażowy z wszelkimi przyłączami. Montowany w ścianie natrysk to gwarancja stabilności i wytrzymałości. Ma on dwa punkty podparcia, co powoduje długotrwałą eksploatację bez problemów. Wygodę zwiększa także przesuwny metalowy drążek, dzięki temu można umieścić całą konstrukcję na różnej wysokości w zależności od wzrostu użytkownika. W zestawie znajduje się oczywiście bateria natryskowa, długi półtorametrowy wąż prysznicowy oraz rączka prysznicowa. Uniwersalny, chromowany design, łatwe usuwanie zabrudzeń i funkcjonalne urządzenia- to wszystko znajduje się w jednym zestawie natryskowym z kolekcji Ferro Costa !

Ferro Costa - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Musi być przede wszystkim funkcjonalna, ale to jeszcze nie wszystko. Spędzamy tu wiele czasu, zatem całe wnętrze musi po prostu nam się podobać. Jak zatem tego dokonać? Jakie wybrać kolory, sprzęty, armaturę? Wszystkie wskazówki zawarliśmy na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy kabina prysznicowa, co warto wybrać do swojej łazienki? Najlepiej oba rozwiązania. Nie zawsze jednak pozwala na to metraż pomieszczenia. W przeważającej ilości przypadków konieczne jest zdecydowanie się na jeden element – wannę lub prysznic. Jakie są zalety i wady obu tych rozwiązań? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki może dla niektórych wydawać się dość przerażający, szczególnie jeśli w grę wchodzi na przykład skuwanie płytek oraz zrywanie podłogi. Podpowiadamy, jak dobrze zaplanować całe przedsięwzięcie, co trzeba wziąć pod uwagę oraz jak poradzić sobie z bałaganem. To wcale nie jest takie trudne!