Ferro - Seria Doppio Verdeline

(2 produktów)
i

Natrysk przesuwny jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli w domu znajdują się osoby o różnym wzroście - szczególnie wtedy, gdy są to dzieci. Natryski z serii Ferro Doppio Verdeline charakteryzują się różnymi strumieniami natrysku, funkcją Eco, która pomaga oszczędzać wodę, a także systemem łatwego usuwania kamienia. Całość wykończona jest chromem, dlatego też wygląda bardzo elegancko.

Więcej informacji o Ferro Doppio Verdeline

Eleganckie i funkcjonalne- tak można nazwać natryski prysznicowe z serii Ferro Doppio Verdeline . To kolekcja stworzona przez producenta, który na rynku istnieje już ponad 25 lat. Taki wynik świadczy o jakości produktów, jakie oferuje. Nie ma co się jednak dziwić, zestawy prysznicowe z tej serii to najwyższa światowa klasa. Prezentują swoją funkcjonalność, piękne kształty i wykończenie. Mogą być wykorzystane w łazienkach o różnych wymiarach, a w szczególności bez względu na wykończenie. Jest to na pewno propozycja dla wymagających.

Zestawy prysznicowe z tej kolekcji charakteryzują się regulowanym suwakiem. Dzięki temu możliwe jest przemieszczanie całego systemu w górę lub w dół. To na pewno ułatwia całą sytuację, kiedy w domu są osoby o różnym wzroście, na przykład rodzice i dzieci. Natryski z serii Ferro Doppio Verdeline charakteryzują się także możliwością wyboru pomiędzy różnymi strumieniami wody, każdy więc znajdzie ten, który będzie odpowiadał jego preferencjom. Do zalet warto zaliczyć ergonomiczny kształt z naprawdę wygodną rączką natryskową.

Niesamowita kolekcja zestawów prysznicowych dla każdej łazienki

Wybierając serię Doppio Verdeline, klient otrzymuje niezwykle funkcjonalny i łatwy w montażu zestaw prysznicowy do łazienek o każdym rozmiarze. Dzięki wykończeniu całości w chromie, dopasowanie elementu do reszty wyposażenia pomieszczenia nie będzie problemem. Co ważne, chrom pozwala na łatwe usuwanie nagromadzonych zabrudzeń. Sam natrysk charakteryzuje się także systemem łatwego usuwania kamienia. Dla osób ceniących oszczędność będzie to wybór numer jeden. Nie zabrakło bowiem funkcji Eco.

Proste linie, klasyczny kształt i ergonomia to kilka zalet zestawów prysznicowych z tej serii. Można do nich zaliczyć także oszczędność i łatwość w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Dzięki temu natryski stają się doskonałym wyborem bez względu na upodobania czy preferencje. To po prostu kolekcja dla wszystkich. Zapraszamy do jej zakupu w naszym sklepie. Nasi specjaliści chętnie doradzą w wypadku problemów czy wątpliwości przed zamówieniem zestawów prysznicowych od Ferro Doppio Verdeline .

Ferro Doppio Verdeline - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa, piękna łazienka to marzenie każdego z nas. Dobrze, by współgrała z naszą osobowością oraz całym mieszkaniem czy domem. Do wyboru jest mnóstwo wanien, brodzików, umywalek, glazury, luster, akcesoriów. Jak to wszystko połączyć, by stworzyć spójną, stylową całość? Przeczytaj wpis na naszym blogu, gdzie doradzamy, jak uzyskać zachwycające, a przy tym funkcjonalne wnętrze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie zawsze jest możliwość ustawienia w łazience jednocześnie wanny oraz kabiny prysznicowej. Wówczas trzeba zdecydować się na jedno rozwiązanie. Jakie są plusy i minusy? Może warto połączyć wannę z prysznicem za pomocą parawanu? W naszym artykule znajdziesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci podjąć decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W wielu przypadkach remont łazienki jest już koniecznością. Nie warto przekładać tej decyzji. Najważniejszy jest przede wszystkim plan. Dzięki zabraniu się za to z odpowiednim wyprzedzeniem będziesz mieć czas na znalezienie najlepszej ekipy oraz zastanowienie się, jakie prace należy wykonać i na jakim efekcie Ci zależy. Więcej porad znajdziesz w artykule na naszym blogu!