Ferro - Seria Easy New

(4 produktów)
i

Odpływ liniowy z serii Ferro Easy New to produkt wykonany ze stali nierdzewnej, z syfonem w zestawie, a także kołnierzem hydroizolacyjnym, który sprawdzi się w każdej łazience. Dostępny jest w dwóch rozmiarach - 60 cm oraz 70 cm - a dzięki korkowi rewizyjnemu nie będziesz mieć problemów z doczyszczeniem go.

Więcej informacji o Ferro Easy New

Spływ wody do kanalizacji podczas kąpieli w wannie lub prysznicu jest ogromnie ważny. Chyba nikt nie chce stać po kostki w wodzie, która nie może odpowiednio szybko i bez problemów spłynąć. Dlatego w naszej ofercie znalazły się odpływy liniowe z serii Ferro Easy New . Wyroby producenta, który od długiego już czasu zapewnia świetnej jakości elementy wyposażenia łazienek wszystkim wymagającym klientom. Nie inaczej jest w przypadku odpływów. Zostały wykonane z trwałych materiałów, a ich podłączenie i instalacja nie stanowią żadnego problemu.

Odpływy liniowe z serii Ferro Easy New zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich prawidłową pracę przez długi okres eksploatacji. Oczywiście są to elementy odporne na szkodliwe działanie wilgoci. W zestawie z każdym odpływem znajduje się syfon, co z pewnością ułatwia montaż i późniejszą prawidłową pracę całego systemu. W składzie z odpływem i syfonem nie mogło także zabraknąć kołnierza hydroizolacyjnego. W ofercie dostępne są rozmiary odpływów zarówno 60-centymetrowe, jak i 70- centymetrowe. Nie zabrakło także dłuższych, które mają 80 centymetrów.

Odpływ liniowy wysokiej klasy dla komfortu podczas kąpieli

Odpływ umożliwia nieustanne odprowadzanie wody do kanalizacji. Jego rola jest równie ważna, co reszty wyposażenia każdej łazienki. Stąd wysoka jakość produktu wiąże się z komfortowym użytkowaniem zarówno prysznica, jak i innej armatury łazienkowej. Kolekcja Ferro Easy New to gwarancja udanego wyboru ze względu na wykonanie, ale również funkcjonalność. Mowa tutaj między innymi o korku rewizyjnym, co umożliwia szybkie i bezproblemowe oczyszczenie odpływu w razie jakichkolwiek problemów z przepustowością.

Wybierając odpływ z tej kolekcji, klient ma pewność udanego wyboru pod względem jakościowym. Łatwe utrzymanie go w czystości, wysoka kultura pracy i trwałe materiały to główne zalety produktu. Odpływy spełnią oczekiwania wszystkich bez względu na warunki, w jakich będą pracować. Nasz sklep gwarantuje także pomoc w wyborze odpowiedniego egzemplarza w razie kłopotów z decyzją. Nasi specjaliści udzielą rad i doradzą. Odpowiedzą także na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości na każdym etapie współpracy.

Ferro Easy New - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to niekoniecznie musi być wolnostojąca wanna, ogromny metraż, złote czy kryształowe dodatki oraz miękki fotel z toaletką. Stylowa łazienka może być retro, ale też nowoczesna, minimalistyczna albo w kontrastowych barwach. Zastanawiasz się, czy takie wnętrze ciężko zaaranżować? Z naszymi wskazówkami proces ten będzie szybki i przyjemny, a efekt może Cię zaskoczyć!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Łazienka to pomieszczenie, które musi być nie tylko stylowo urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Na które rozwiązanie zatem się zdecydować – wannę czy kabinę prysznicową. O zaletach, wadach, kwestiach wizualnych, a nawet ekologicznych piszemy w naszym poradniku! Przekonaj się sam!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Choć remont łazienki kojarzy się z wszechobecnym brudem, pyłem i hałasem, to jednak wcale nie musi to być takie straszne przedsięwzięcie. Wszystko zależy od odpowiedniego planu i właściwego nastawienia. W naszym artykule znajdziesz praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Ci się odpowiednio przygotować do remontu.